Halina Stanisława Zbigniewicz
(ID: sw.42318)
|
|
Rodzice
|
|
| |
|
|
Rodzeństwo, bratankowie lub siostrzeńcy/bratanice lub siostrzenice
-
N. N.
(linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901)
,
(linia: Józef Radzimiński 16.78.177)
,
(linia: Kazimierz Bolesz 1.1396.10)
,
(linia: Tadeusz Trzciński sw.16856)
-
**Halina Stanisława **
Stryjowie lub wujowie oraz ciotki, i kuzynki
- Janusz Witold Milewski h. Ślepowron ("Sosa" 6) & ; ("Sosa" 7) Halina Maria Emilia Braunek h. wł.
-
Krystyna Maria Milewska h. Ślepowron
(linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901)
,
(linia: Józef Radzimiński 16.78.177)
,
(linia: Kazimierz Bolesz 1.1396.10)
,
(linia: Tadeusz Trzciński sw.16856)
1919-2003
□
& Mieczysław Otto Kintopf
1912-1982
-
Irena Zofia Milewska h. Ślepowron
uczestnik Powstania Warszawskiego
(1944)
,
(linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901)
,
(linia: Józef Radzimiński 16.78.177)
,
(linia: Kazimierz Bolesz 1.1396.10)
,
(linia: Tadeusz Trzciński sw.16856)
1921-2008
■
& Artur Dytnerski
1919 dzieci
|
Wojciech Michał Dytnerski 1947|
Barbara Sofia Dytnerska 1948|
Konrad Artur Dytnerski 1951 |
□
& Raymond Welker
1929
-
Wanda Elżbieta Teresa Milewska h. Ślepowron
(linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901)
,
(linia: Józef Radzimiński 16.78.177)
,
(linia: Kazimierz Bolesz 1.1396.10)
,
(linia: Tadeusz Trzciński sw.16856)
1922
■
& Mieczysław Aleksander Tomaszewski
bohater Wiki
1921-2019 dzieci
|
Ewa Maria Krystyna Tomaszewska 1946|
Monika Anna Tomaszewska 1948|
Małgorzata Irena Tomaszewska 1950|
Paweł Andrzej Tomaszewski 1951|
Jan Krzysztof Tomaszewski 1952 |
-
Urszula Teresa Milewska h. Ślepowron
(linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901)
,
(linia: Józef Radzimiński 16.78.177)
,
(linia: Kazimierz Bolesz 1.1396.10)
,
(linia: Tadeusz Trzciński sw.16856)
1926
■
& Ludwik Piotr Zbigniewicz
1918-1997 dzieci
|
N. N. |
Halina Stanisława Zbigniewicz 1964 |
W stopniach ° wyrażona liczba ogniw w łańcuchu, w którym każda następna osoba jest dzieckiem, rodzicem lub małżonkiem poprzedniej; wersja pełna (przy opłaconym abonamenice) pokazuje wykres powiązania; w wersji darmowej kliknięcie prowadzi do strony o danej osobie.
- MILEWSKI Franciszek Witold (1817-1889) działacz narodowy w Wielkopolsce 4°
- BRAUNEK Tadeusz (ok. 1836-1909) ziemianin, działacz spółdzielczy 4°
- MILEWSKI Józef (1859-1916) ekonomista, polityk, profesor UJ 5°
- CHLEBOWSKI Leon Hipolit (1802-1887) prawnik 6°
- BOBRZYŃSKI Michał (1849-1935) profesor UJ 6°
- NOWICKI Marian Jerzy (1893-1960) działacz socjalistyczny, spółdzielca, poseł 6°
- ROŻAŃSKI Marian (1864-1927) adwokat, działacz narodowy i społeczno-polityczny 6°
- BOBRZYŃSKI Błażej Jan (1810-1870) lekarz 7°
- GARCZYŃSKI Antoni Rajmund (1812-1888) powstaniec 7°
- CEGIELSKI Hipolit (1815-1868) filolog, przemysłowiec 7°
- MIECZKOWSKI Władysław (1877-1959) adwokat, bankowiec, działacz SN 7°
- DEMBIŃSKI Wincenty (1846-1921) podpułkownik 7°
- ROŻAŃSKI Stanisław (1832-1894) ziemianin, poseł 7°
- SIKORSKI Władysław (1889-1977) inżynier, podpułkownik 7°
- SZUMAN Władysław (1868-1924), sędzia 7°
- DEMBIŃSKI Tadeusz (1865-1930) laryngolog 7°
- TOMASZEWSKI Józef (18241899) nauczyciel, wydawca, redaktor 7°
- RADZIMIŃSKI Józef (zm. 1820) sędzia ziemski gnieźnieński, senator 7°
- BRAUNEK Florian Antoni (1797-1871) wojskowy, podróżnik 7°
- BUDZISZEWSKI Jan (zm. 1854) pułkownik 7°
Uwagi
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi