Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 166.
- rząd 1, miejsce 1,2: Ludwik Korwin Mikke [inw. 60997] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 3: Helena Kwiecińska [inw. 61000] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 4,5: Anna Raczkowska [inw. 61001] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 6: Janina Chmielewska [inw. 61002] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 7: Helena Młodzianowska [inw. 61005] (mat. inw.)
- Helena Maria Wołowska h. Prus (II) (ID: sw.865517), artykuł 70407 w Nekrologii ~1870–1935 (r.: Władysław i Zofia Chamska) × Alfons Gustaw Młodzianowski h. Dąbrowa
- Maria Zeneida Młodzianowska h. Dąbrowa (ID: sw.897306), 1893–1969 (r.: Alfons i Helena Wołowska)
- Zofia Maria Młodzianowska h. Dąbrowa (ID: sw.897307), 1894–1985 (r.: Alfons i Helena Wołowska)
- Zdzisław Maksymilian Młodzianowski h. Dąbrowa (ID: sw.892730), ~1910–1985 (r.: Alfons i Helena Wołowska)
- rząd 1, miejsce 8: Helena Kaczorowska [inw. 61006] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 9: Elżbieta Więckowska [inw. 61008] (mat. inw.)
- Elżbieta Dioniza Machczyńska h. Machwicz (ID: sw.56570), artykuł 70420 w Nekrologii ~1860–1935 (r.: Teodor i Antonina Malczykowska) × Mateusz Michał Więckowski h. Prus (III)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 10: Eleonora Niwińska [inw. 61009] (mat. inw.)
- Eleonora Adukiewicz (ID: teatr.16708.3), artykuł 207440 w Nekrologii 1879–1935 (r.: Piotr i Weronika Marchwińska) × Stanisław Leopold Niwiński
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 11: Zofia Gogolińska [inw. 61010] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 12: Antoni Piotr Żychowicz [inw. 61011] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 13: Robert Erlicki [inw. 61012] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 14: Zofia Sznuk [inw. 61013] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 15: Feliks Szafiański [inw. 61014] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 16: Pole Grobowe [inw. 61015] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 17: Kazimiera Selenke [inw. 61016] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 18: Maria Grocholska [inw. 61017] (mat. inw.)
- Maria Lucyna Lechno-Wasiutyńska (ID: sw.501837), artykuł 70570 w Nekrologii ~1860–1935 (r.: Hieronim i Kazimiera Wiszniewska) × Władysław hr. Grocholski z Grabowa h. Syrokomla, N. Sieraczyński
- rząd 1, miejsce 19: Julian Czyżewicz [inw. 61018] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 20: Romuald Sobocki [inw. 61019] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 21: Siebeneichenowie [inw. 61020] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 22: Pole Grobowe [inw. 61021] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 23: Maria Krawczykowska [inw. 61022] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 24: Wincenty Szymański [inw. 61023] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 25: Antoni Czajkowski [inw. 61024] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 26: Edmund Koczorowski [inw. 61025] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 27: Mabel Płużańska [inw. 61026] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 28: Domicela Henzlowa [inw. 61027] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 29: Aniela Strenkowska [inw. 61028] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 1: Franciszek Jędrzejewski [inw. 61029] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 2: Mija Koleczko [inw. 61033] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 3: Zdzisław Siudyła [inw. 61035] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 4: Przemysław Arlitewicz [inw. 61036] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 5: Stanisław Jakacki [inw. 61037] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 6: Ludwik Stefan Cichowski [inw. 61038] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 7: Wanda Głowińska [inw. 61039] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 8: Halina Archutowska [inw. 61040] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 9: Janina Andrzejewska [inw. 61041] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 10: Zdanowiczowie [inw. 61043] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 11: Anna Marta Morawska [inw. 61044] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 12: Zbyszek Bratkowski [inw. 61047] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 13: Ignacy De Tournelle [inw. 61050] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 14: Glińscy [inw. 61055] (mat. inw.)
- Jadwiga Bronisława Sokołowska z Wrzący Wielkiej, Sokołowa i wsi Ochle h. Pomian (ID: sw.59277), artykuł 71238 w Nekrologii 1860–1936 (r.: Michał i Wanda Wiesiołowska) × Felicjan Pintowski h. Grzymała
- Krystyna Zofia Maria Oleś (ID: sw.60942), 1920–2008 (r.: Andrzej i Helena Zapałowicz) × Jan Bohdan «Gbur» Gliński h. Jastrzębiec
- Jan Bohdan «Gbur» Gliński h. Jastrzębiec (ID: sw.60941), uczestnik Powstania Warszawskiego 1915–2019 (r.: Bohdan i Helena Sokołowska) × Krystyna Zofia Maria Oleś
- rząd 2, miejsce 15: Zofia Zwolińska [inw. 61056] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 16: Stefania Niewiarowska [inw. 61060] (mat. inw.)
- Stefania Czesława Leokadia Mandecka (ID: sw.209115), artykuł 71284 w Nekrologii 1865–1936 (r.: Stanisław i Franciszka Wyczółkowska) × Stefan Kryspin Niewiarowski
- Stefan Kryspin Niewiarowski (ID: sw.209112), artykuł 74283 w Nekrologii 1865–1939 (r.: Józef i Kornelia Łaska) × Stefania Czesława Leokadia Mandecka
- rząd 2, miejsce 17: Wanda Cieslik - Micinska [inw. 61063] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 18: Pole Grobowe [inw. 61064] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 19: Franciszek Kofroń [inw. 61066] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 20: Helena Korystyńska [inw. 61070] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 21: Eugeniusz Malec [inw. 61073] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 22: Jan Osiński [inw. 61074] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 23: Gierlachowie [inw. 61075] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 24: Józef Kaliszewski [inw. 61077] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25,26: Połomaccy i Maliszewscy [inw. 61082] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 27: Anonim / Aniela Suszyńska [inw. 61088] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 28,29: Jadwiga Grottowa [inw. 61089] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 1: Czesław Poraj Biernacki [inw. 61032] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 2,3: Maria Polkowska [inw. 61034] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 4: Franciszek Młynarski [inw. 61045] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 5: Maria Bucholc [inw. 61049] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Aleksander Dobrowolski h. Nałęcz (ID: sw.147384), 1881–1941 × Helena N.
- Julita Arkuszewska h. Jastrzębiec (ID: sw.147404), 1946–1946 (r.: Mieczysław i Wanda Dobrowolska)
- Helena N. (ID: sw.147385), 1883–1958 × Aleksander Dobrowolski h. Nałęcz
- rząd 3, miejsce 6: Henryk Prus-Musiałkowski [inw. 61054] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 7: Feliks Poraj-Biernacki [inw. 61059] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 8,9: Jaworscy [inw. 61062] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 10: Michał Januszkiewicz [inw. 61069] (mat. inw.)
- Michał Józef Gabriel Januszkiewicz (ID: zi.5.87.r3a), artykuł 71236 w Nekrologii ~1870–1936 (r.: Michał i Franciszka Kalisz) × Jadwiga Orsetti z Byszewa h. Złotokos
- rząd 3, miejsce 11: Pole Grobowe [inw. 61072] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 12: Edward Puchała [inw. 61076] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 13: Florentyna Wiśniewska [inw. 61078] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 14: Jadwiga Pawczyńska [inw. 61079] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 15: Cecylia Koźmińska [inw. 61083] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 16,17: Minkiewiczowie [inw. 61087] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 18: Zofja Marczyńska [inw. 61095] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 19: Naruszkiewiczowie [inw. 61098] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 20: Maria Krzemińska [inw. 61103] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 21: Maria Nakonieczna [inw. 61107] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 22: Dłutkowie [inw. 61110] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 23: Władysława Uszyńska [inw. 61114] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 24: Praczykowie [inw. 61119] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 25: Tekla Lipowska [inw. 61122] (mat. inw.)
- Tekla Rusiecka (ID: 14.401.102), artykuł 71800 w Nekrologii 1850–1937 (r.: Jakub i Paulina Jakubowska) × Władysław Lipkowski z Krasnosiółki h. Brochwicz
- rząd 3, miejsce 26: Kazimierz Pobóg-Lenartowicz [inw. 61125] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 27: Stefan Półgrabski [inw. 61127] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 28: Wawrzyniec Bogdan Lewandowski [inw. 61129] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 29: Apolinara Woszczyk [inw. 61133] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 1,2: Rossmannowie, Heniszowie [inw. 61042] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 3: Ludwika Olecka [inw. 61046] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 4: Mieczysława Nitecka [inw. 61048] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 5: Pole Grobowe [inw. 61051] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 6: Jan Wiszniewski [inw. 61052] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 7: Mieczysław Wojtkiewicz [inw. 61053] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 8: Gustaw Rola-Różycki [inw. 61057] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 9: Inocenty Klemens Romanowski [inw. 61058] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 10: Marceli Żukowski [inw. 61061] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 11: Stanisława Dębicka [inw. 61065] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 12: Józef Gawroński [inw. 61067] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 13: Eugeniusz Iwiński [inw. 61068] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 14: Władysława Kowalczyk [inw. 61071] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 15: Eugenia Duninowa [inw. 61080] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 16: Zygmunt Stańczak [inw. 61081] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 17: Marysia Błońska [inw. 61084] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18: Rozalia Dulska [inw. 61085] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 19: Edward Książkiewicz [inw. 61086] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 20: Szczepańscy [inw. 61090] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 21: Mieczysław Rąbalski [inw. 61091] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 22: Czesław Ochrymowicz [inw. 61093] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 23: Roman Wyrzykowski [inw. 61094] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 24: Julia Bohatyrewicz [inw. 61097] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 25: Bronisława Lechowska [inw. 61099] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 26: Roman Klimczak [inw. 61102] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 27: Jan Filinger [inw. 61104] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 28: Lineburgowie [inw. 61106] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 29: Anonim [inw. 61108] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1: Stanisław Najmoła [inw. 61092] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 2: Pole Grobowe [inw. 61096] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 3: Aleksander Breczko [inw. 61100] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 4: Korczakowie [inw. 61101] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 5: Helena Braulińska [inw. 61105] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 6: Jan Kwasieborski [inw. 61109] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 7: Aniela Wlazłowska [inw. 61112] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 8: Ignacy Molenda [inw. 61116] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 9: Jan Stasiak [inw. 61117] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 10: Aniela Urbańska [inw. 61120] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 11: Jan Piątkiewicz [inw. 61123] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 12: Ryszard Ostrowski [inw. 61128] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 13: Waleria Brydak [inw. 61130] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 14: Skirgajłło [inw. 61131] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 15: Aleksander Czołhański [inw. 61134] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 16: Franciszek Kwiatkowski [inw. 61137] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 17: Konstancja Godlewska [inw. 61141] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 18: Anonim / Apolonia Świszczewska, Bronisława Cygan [inw. 61149] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 19: Stefania Gruszczecka [inw. 61150] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 20: Franciszka Ettinger [inw. 61152] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 21: Antoni Słowikowski [inw. 61155] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 22: Ewa Grzybowska [inw. 61158] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 23: Pole Grobowe [inw. 61168] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 24: Władysław Nowodworowski [inw. 61169] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 25: Jan Zwierz [inw. 61171] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 26: Maria Sternicka [inw. 61176] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 27: Stefan Siła - Nowicki [inw. 61179] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 28: Eugenia Zachoszczowa [inw. 61184] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 29: Aleksander Łagiewski [inw. 61187] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 1: Walenty Waldemar Skibiński [inw. 61111] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 2: Kornel Piotrowski [inw. 61113] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 3: Melchior Zalewski [inw. 61115] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 4: Zbigniew Neubert [inw. 61118] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 5: Stanisława Ortatowska [inw. 61121] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 6: Franciszek Sznarbachowski [inw. 61124] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 7: Czesław Radecki-Mikulicz [inw. 61126] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 8: Bronisław Dambski [inw. 61132] (mat. inw.)
- Bronisław Dąmbski z Dąbia h. Godziemba (ID: sw.111801), 1928–1956 (r.: Roman i Paulina Giedrojć)
- Roman Emil Dąmbski z Dąbia h. Godziemba (ID: ut.2.5.34), 1901–1967 (r.: Karol i Józefa Fihauser) × Paulina Irma ks. Giedrojć h. wł.
- Paulina Irma ks. Giedrojć h. wł. (ID: ut.2.5.33), 1905–1993 (r.: Władysław i Margueritte de Pourbaix) × Roman Emil Dąmbski z Dąbia h. Godziemba
- Józefa Renata Dąmbska z Dąbia h. Godziemba (ID: sw.111814), 1933–2009 (r.: Roman i Paulina Giedrojć) × Tadeusz Józef Walląg
- rząd 6, miejsce 9: Antonina Wyszyńska [inw. 61139] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 10: Igo Zawadowski [inw. 61142] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 11: Aleksandra Milczyńska [inw. 61145] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 12: Bolesław Panfiłowicz [inw. 61147] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 13: Haneczka Bocheńska [inw. 61151] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 14: Micińscy [inw. 61154] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 15: Juljan Grzybowski [inw. 61157] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 16: Kuberscy [inw. 61160] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 17: Gabryela Sztorc [inw. 61161] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 18: Karol Godziemba Dąbski [inw. 61162] (mat. inw.)
- Karol Ludwik Dąmbski z Dąbia h. Godziemba (ID: 4.285.1209), artykuł 71021 w Nekrologii 1859–1936 (r.: Rudolf i Emilia Byszewska) × Maria Honorata Szczepanowska h. Prus (Turzyma), Józefa Fihauser z Mijaczowa h. wł.
- Ludwik Juliusz «Szary» Dąmbski z Dąbia h. Godziemba (ID: sw.7427), uczestnik Powstania Warszawskiego 1897–1970 (r.: Karol i Józefa Fihauser) × Maria Antonina Bronisława Leszczyńska h. Awdaniec
- Anna Karolina Dąmbska z Dąbia h. Godziemba (ID: sw.7429), korespondent M.J.M. 1934–2013 (r.: Ludwik i Maria Leszczyńska)
- rząd 6, miejsce 19: Tatarkiewiczowie [inw. 61164] (mat. inw.)
- Jan Władysław Tatarkiewicz (ID: teatr.16066.2), artykuł 70920 w Nekrologii ~1880–1936 (r.: Stanisław i Leokadia Thiess) × Helena Reising
- rząd 6, miejsce 20: Józef Zacharewicz [inw. 61165] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 21: Emilia Bądzyńska [inw. 61167] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 22: Józef Lipiński [inw. 61170] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 23: Halina Orłowska [inw. 61172] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 24: Wanda Tomaszewska [inw. 61174] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 25: Krzyżanowscy [inw. 61175] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 26: Wanda Waśkowska [inw. 61178] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 27: Leszek Mieczysław Sawicki [inw. 61180] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 28: Eleonora Kudlingowa [inw. 61181] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 29: Tadeusz Ulatowski [inw. 61182] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi