Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 161.
- rząd 1, miejsce 1: Jerzy Szwedowski [inw. 58095] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 2: Krystyna Borowik [inw. 58098] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 3: Jędruś Czajkowski [inw. 58101] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 4: Mikołaj Mikulski [inw. 58104] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 5: Huninowie [inw. 58110] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 6: Mieczysław Marek Kubasiewicz [inw. 58111] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 7: Zenon Staliński [inw. 58114] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 8: Leontyna Zmaczyńska [inw. 58116] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 9: Piotr Ebelli [inw. 58118] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 10: Maria Pawłowska [inw. 58119] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 11: Florian Wroński [inw. 58122] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 12: Anonim [inw. 58126] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 13: Hanna Huskowska - Młynarska [inw. 58129] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 14: Alfred Burgs [inw. 58131] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 15: Karol Leon Szuman [inw. 58133] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 16: Maria Cyburt [inw. 58136] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 17: Anastazy Gawroński [inw. 58145] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 18,19: Pole Grobowe [inw. 58148] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 20: Tadeusz Dymitrowicz [inw. 58150] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 21: Boguś Edmund Koryciński [inw. 58154] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 22: Pole Grobowe [inw. 58156] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 23: Jerzy Andrzejewski [inw. 58160] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 24: Filomena Jankowska [inw. 58161] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 25: Tadeusz Pieczarkowski [inw. 58163] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 26: Adolfina Sławoszewska [inw. 58165] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 27,28: Ruszkowscy [inw. 58168] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1: Maria Barbara Buryanowa [inw. 58176] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 2: Wacław Lubicz Lisowski [inw. 58179] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 3: Władysława Kamińska Tiwnin [inw. 58182] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Władysław Matyszewski [inw. 58183] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 5: Maria Wróblewska [inw. 58187] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 6: Brunon Przywieczerski [inw. 58189] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 7: Józefa Kajzer [inw. 58194] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 8: Pole Grobowe [inw. 58197] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 9: Leokadia Tymińska [inw. 58199] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 10: Cecylia Nosek [inw. 58202] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 11: Maria Strawińska [inw. 58205] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 12,13: Pole Grobowe [inw. 58206] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 14: Wacław Józef Radajewski [inw. 58207] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 15: Halina Arczyńska [inw. 58209] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 16: Czekalińscy [inw. 58210] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 17: Anonim [inw. 58212] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 18: Zofia Lewandowska [inw. 58214] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 19: Ostrowscy [inw. 58215] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 20: Kazimierz Rawicz-Ołdakowski [inw. 58218] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21: Anonim [inw. 58220] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 22: Karolina Juraszowa [inw. 58221] (mat. inw.)
- Karolina Gaspey (ID: psb.10462.3), 1859–1940 × Antoni Stanisław Jurasz
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 23: Pole Grobowe [inw. 58224] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 24: Zdzisław Chmielewski [inw. 58226] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25: Pole Grobowe [inw. 58228] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 26: Radzikowscy [inw. 58230] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 27: Stefania Lebedowicz [inw. 58232] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 28: Stanisław Mateusz Modzelewski [inw. 58239] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 1: Maria Zwierzchowska [inw. 58243] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 2: Felicja Romanow [inw. 58246] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 3: Pole Grobowe [inw. 58248] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 4: Halina Szymańska [inw. 58249] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 5: Helena Mazurek [inw. 58252] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 6: Janina Mechowicka [inw. 58255] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 7: Kobylińscy [inw. 58256] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 8: Kazimiera Mazurkowa [inw. 58263] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 9: Józefa Liwcz [inw. 58267] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 10: Anna Baranowska [inw. 58269] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 11: Kozłowscy [inw. 58273] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 12: Zdzisław Krzak [inw. 58274] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 13: Eugeniusz Madany [inw. 58277] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 14: Ludwika Ładnowska [inw. 58284] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 15: Jan Gołaszewski [inw. 58287] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 16: Młynarscy [inw. 58289] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 17: Józef Żmijewski [inw. 58294] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18: Anna Sierakowska [inw. 58295] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 19: Wanda Pobudkowska [inw. 58298] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 20: Massalscy [inw. 58299] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 21: Franciszek Marcinkowski [inw. 58300] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 22: Roman Białokoz [inw. 58303] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 23: Kasprzyccy [inw. 58306] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 24: Zofia Olicka [inw. 58310] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 25: Tadeusz Zwierz [inw. 58317] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 26: Wacław Marszał [inw. 58321] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 27,28: Chołodzińscy [inw. 58325] (mat. inw.)
- Aleksander Chołodziński (ID: sw.118128), 1880–1939 (r.: Jan i Marianna Hegier) × Zofia Bujalska
- Zofia Bujalska (ID: sw.118129), 1882–1971 (r.: Paweł i Seweryna Radzikowska) × Aleksander Chołodziński
- Jerzy Józef Chołodziński (ID: sw.117699), 1905–1986 (r.: Aleksander i Zofia Bujalska) × Agnieszka Iwona Rudnicka h. Jastrzębiec, Irena Jastrzębska
- rząd 4, miejsce 1: Pole Grobowe [inw. 58329] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 2: Zdzisław Zabiełło [inw. 58331] (mat. inw.)
- Zdzisław Zabiełło h. Topór (ID: sw.404198), 1907–1939 (r.: Władysław i Wanda Stachowska) × Wanda Jadwiga Fijałkowska
- rząd 4, miejsce 3: Marian Środa [inw. 58334] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 4: Józef Czajkowski [inw. 58337] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 5: Franciszek Zyndram - Mucha [inw. 58341] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 6: Eugeniusz Karol Michałowski [inw. 58344] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 7: Antoni i Maria Palczewscy [inw. 58346] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 8: Eugeniusz Wachelka [inw. 58357] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 9: Franciszek Andrzejewski [inw. 58365] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 10: Glewińscy [inw. 58367] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 11: Michał Adach [inw. 58386] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 12: Jan Migdalski [inw. 58388] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 13: Walentyna Wysocka-Zembrzuska [inw. 58392] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 14: Ryszard Murawski [inw. 58393] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 15: Janina Medyńska [inw. 58396] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 16: Józef Płonczyński [inw. 58401] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 17: Felicja Kronenberg [inw. 58402] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 18,19: Pole Grobowe [inw. 58403] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 20: Alicja Massalska [inw. 58405] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 21: Wacław Starża - Dzierzbicki [inw. 58407] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 22: Pole Grobowe [inw. 58409] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 23: Pole Grobowe [inw. 58411] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 24: Anonim [inw. 58412] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 25: Karol Tyrcha [inw. 58415] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 26,27: Janina Ladsberg [inw. 58417] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 28: Jaxa - Małachowscy [inw. 58424] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1: Wiesława Snowacka [inw. 58431] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 2: Narkiewicz Jodko [inw. 58433] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 3: Anonim [inw. 58438] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 4: Stanisława Gutman [inw. 58439] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 5: Maria Młyńczykowa [inw. 58444] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 6: Wacław Mirkowski [inw. 58446] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 7: Meyerowie [inw. 58449] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8: Ludwika Jasieńska [inw. 58452] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 9: Józef Werpachowski [inw. 58457] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 10: Halina Dragun [inw. 58471] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11: Gustaw Doborzyński [inw. 58473] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 12: Pole Grobowe [inw. 58477] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 13: Kazimierz Szokalski [inw. 58482] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 14: Romuald Radwański [inw. 58487] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 15: Pole Grobowe [inw. 58489] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 16: Leonard Wlazło [inw. 58490] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 17: Pole Grobowe [inw. 58493] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 18: Zofia Block [inw. 58494] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 19,2: Alchimowiczowie [inw. 58496] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 21: Pole Grobowe [inw. 58506] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 22: Stanisław Sciborowski [inw. 58507] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 23: Natalia Morycińska [inw. 58512] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 24: Antoni Deblessem [inw. 58514] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 25: Maria Szalewska [inw. 58517] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 26: Pole Grobowe [inw. 58519] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 27: Pole Grobowe [inw. 58520] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 28: Anonim [inw. 58522] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 1: Zygmunt Cyjakowski [inw. 58526] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 2: Janina Sobczak [inw. 58530] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 3: Paulina Barańska [inw. 58534] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 4: Piotr Abramowicz [inw. 58538] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 5: Julia Zinkowska [inw. 58542] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 6: Maria Kaczyńska [inw. 58543] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 7: Julia Zaleska [inw. 58546] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 8: Kowalewscy i Popenda [inw. 58548] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 9: Zofia Buraczewska [inw. 58551] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 10: Janina Borkowska [inw. 58590] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 11: Maria Kloczkowska [inw. 58599] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 12: Pole Grobowe [inw. 58601] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 13: Mieczysław Stanisław Klasa [inw. 58604] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 14: Lipińscy [inw. 58607] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 15: Zygmunt Kaczkowski [inw. 58614] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 16: Anonim [inw. 58620] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 17: Pole Grobowe [inw. 58621] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 18: Oktawian Pawłowski [inw. 58623] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 19: Marja Hoffmannowa [inw. 58627] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 20: Maria Chylińska [inw. 58636] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 21: Ligia Wojciechowska [inw. 58638] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 22: Rozalia Ziegler [inw. 58640] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 23: Józefa Kraińska [inw. 58642] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 24: Józef Juliusz Hlebowicz [inw. 58647] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 25: Teofil Maternowski [inw. 58651] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 26: Zofia Romanowska [inw. 58654] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 27: Jadwiga Kukierówna [inw. 58657] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 28: Józefa Wasikiewiczowa [inw. 58661] (mat. inw.)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi