Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 157.
- rząd 1, miejsce 1: Stefan Lachowski [inw. 65066] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 2: Sylwester Ratkowski [inw. 65067] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 3,4,5: Gawałkiewiczowie [inw. 65068] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 6,7: Goniszewscy [inw. 65069] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 8: Tadeusz Bocheński [inw. 65070] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 9: Natalia Ligowska [inw. 65071] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 10,11: Piechaczkowie [inw. 65072] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 12: Ewa Łęcka [inw. 65073] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 13: Tekla Bardzka [inw. 65074] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 14: Pole Grobowe [inw. 65075] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 15: Ewa Krośnicka [inw. 65076] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 16: Cecylia Kowalska [inw. 65077] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 17: Józef Armatys [inw. 65078] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 18: Anonim [inw. 65079] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 19: Ryszard Gajewski [inw. 65080] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 20: Aleksander Czapliński [inw. 65081] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 21: Adam Zieliński [inw. 65082] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 22: Jan Marciniak [inw. 65083] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 23: Pole Grobowe [inw. 65084] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 24: Irena Dembicka [inw. 65085] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 25: Pole Grobowe [inw. 65086] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 26: Wanda Górska [inw. 65087] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 27: Halina Korzycka [inw. 65088] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 28: Antoni Świderski [inw. 65089] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 29: Ludwik Karasiński [inw. 65090] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1,2: Malinowscy [inw. 65091] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 3: Regina Piekarska [inw. 65094] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Szymon Bronowicki [inw. 65096] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 5: Anonim [inw. 65103] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 6: Genowefa Drexler [inw. 65104] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 7: Wojciech Wionk [inw. 65106] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 8: Franciszek Zakrzewski [inw. 65107] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 9: Stanisław Pawłowski [inw. 65109] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 10: Jan Pszczółkowski [inw. 65110] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 11: Zofia Pskiet [inw. 65116] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 12: Klemens Pstrągowski [inw. 65118] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 13,14: Pole Grobowe [inw. 65123] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 15: Witalis Nowacki [inw. 65124] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 16: Maria Bajorek [inw. 65126] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 17: Ryszardek Ukleja [inw. 65129] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 18: Maria Demale [inw. 65135] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 19: Jan Demale [inw. 65137] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 20,21: Kazimiera Różycka [inw. 65139] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 22,23,24: Aniela Wieczorkowska [inw. 65146] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 25: Jan Chodakiewicz [inw. 65148] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 26: Helena Wysocka [inw. 65150] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 27: Leonia Chmielewska [inw. 65152] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 28,29: Maria Białczyk [inw. 65155] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 30: Stanisława Grunwald [inw. 65169] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 1: Zygmunt Bobrowski [inw. 65092] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 2: Szperling [inw. 65093] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 3: Anonim [inw. 65095] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 4: Zofja Fabjańska [inw. 65097] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 5: Witold Cieszewski [inw. 65098] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 6: Antoni Bemowski [inw. 65099] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 7: Wiktoria Cieszewska [inw. 65100] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 8: Mieszkowscy [inw. 65101] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 9: Anonim [inw. 65102] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 10: Markowscy [inw. 65105] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 11,12: Staś Jabłoński [inw. 65108] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 13: Józef Rzetelski [inw. 65112] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 14: Julian Martyka [inw. 65113] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 15: Alojzy Adamek [inw. 65115] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 16: Kirjaccy [inw. 65117] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 17: Ignacy Jaskólski [inw. 65119] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18,19: Emil Ludeckie [inw. 65121] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 20: Władysław Konstanty Śliwiński [inw. 65122] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 21: Stefania Optułowicz [inw. 65128] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 22: Antoni Okoń [inw. 65131] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 23: Włodzimierz Kurmanowski [inw. 65132] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 24: Michał Okoń [inw. 65134] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 25: Antonina Fijałkowska [inw. 65138] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 26: Okoniowie [inw. 65141] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 27: Piotr Marek Trzciński [inw. 65142] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 28: Pole Grobowe [inw. 65143] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 29: Stanisław Wiśniewski [inw. 65145] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 1: Julja Golska [inw. 65111] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 2: Czesław Kościanek [inw. 65114] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 3: Piotr Gerszyński [inw. 65120] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 4: Seweryna Gardulska [inw. 65125] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 5: Julian Sykulski [inw. 65127] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 6: Maria Staszewska [inw. 65130] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 7: Zofia Sokulska [inw. 65133] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 8: Wiktor Sykulski [inw. 65136] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 9: Antoś Mickiewicz [inw. 65140] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 10: Piotr Kucharzyński [inw. 65144] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 11: Gucio Gronau [inw. 65149] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 12,13: Stanisław Jankowski [inw. 65154] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 14: Pole Grobowe [inw. 65156] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 15: Makowscy [inw. 65157] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 16: Aleksander Kochanowski [inw. 65159] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 17: Zbigniew Andrzej Tymoszewski [inw. 65160] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18: Stefania Skulska [inw. 65162] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 19: Zygmunt Kułakowski [inw. 65165] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 20: Pole Grobowe [inw. 65166] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 21: Marian Dmitruk [inw. 65167] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 22,23: Adam Oraczewski [inw. 65170] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 24: Antoni Brożyna [inw. 65174] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 25: Zofia Dąbrowicz [inw. 65176] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 26: Antonina Dąbrowicz [inw. 65179] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 27: Zygmunt Grzejszczyk [inw. 65183] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 28: Marja Werner [inw. 65185] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 29: Kazimierz Hrapkowicz [inw. 65188] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 30: Oluś Jaroszyński [inw. 65191] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1: Ewa Matuszewska [inw. 65147] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 2: Jan Pawłowski, Zofia Pawłowska i Kazimiera Zielińska [inw. 65151] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 3: Marcjanna Konopka [inw. 65153] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 4,5: Joasia Małgosia Wiśniewska [inw. 65158] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 6: Leokadia Michalska [inw. 65161] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 7,8: Anonim [inw. 65163] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 9: Adaś Kramarczyk [inw. 65164] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 10: Karol Strzelecki [inw. 65168] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11: Janina Oleśniewicz [inw. 65171] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 12: Petronela Paulina Łaguna [inw. 65173] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 13: Anonim [inw. 65181] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 14,15: Anna Zawadzka [inw. 65182] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 16: Aniela Czaplarska [inw. 65186] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 17: Anonim [inw. 65189] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 18,19: Zofia Sierzputowska - Gajewska [inw. 65190] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 20: Józefa Drzewińska [inw. 65194] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 21: Teodora Borkowska [inw. 65195] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 22: Anonim / Józefa Winczorek [inw. 65196] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 23: Michalina Pawliczak [inw. 65199] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 24: Jacek Nowacki [inw. 65200] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 25: Aleksandra Łabusiewiczowa [inw. 65204] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 26: Wincenty Łoskiewicz [inw. 65206] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 27: Pole Grobowe [inw. 65207] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 28: Anastazja Bujak [inw. 65208] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 29: Eufemia Kabzińska [inw. 65209] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 30: Stanisław Janiszewski [inw. 65211] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 1: Witold Przybylski [inw. 65172] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 2: Zbyszulek Skarbek [inw. 65175] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 3: Stanisław Ozga [inw. 65177] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 4: Aleksandra Lewandowska [inw. 65180] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 5: Jan Gabriel Pobóg-Goszczycki [inw. 65184] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 6: Konarscy i Szubscy [inw. 65187] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 7: Wanda Cygańska [inw. 65192] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 8,9: Błażejewscy i Drzewieccy [inw. 65193] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 10: Jan Myśliwiec [inw. 65216] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 11,12: Wendorffowie [inw. 65219] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 13: Maria Kuszell [inw. 65225] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 14: Tekla Kaczyńska [inw. 65228] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 15: Hanryka Górska [inw. 65230] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 16: Truszkowscy [inw. 65232] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 17: Dąbrowscy, Hacaga, Kapuścińscy [inw. 65233] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 18: Kondratiuk-Kondraszewscy [inw. 65234] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 19: Aleksander Kołtoński [inw. 65238] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 20: Stanisław Liebert [inw. 65239] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 21: Julian Hubert Tutaj [inw. 65242] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 22,23: Jan Sobecki [inw. 65245] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 24: Edmund Feliks Śniechórski [inw. 65248] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 25: Pole Grobowe [inw. 65253] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 26: Henryk Marczewski [inw. 65254] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 27: Anonim [inw. 65257] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 28: Władysław Zawadka [inw. 65264] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 29: Pole Grobowe [inw. 65266] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 30: Maria Górczyńska [inw. 65268] (mat. inw.)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi