Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 165.
- rząd 1, miejsce 1,2: Bociańscy [inw. 62812] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 3: Pole Grobowe [inw. 62813] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 4: Florjan Umiński [inw. 62814] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 5: Tekla Polakowska [inw. 62815] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 6: Franciszka Nowicka [inw. 62816] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 7: Dominik Goździkowski [inw. 62817] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 8: Katarzyna Kopeć [inw. 62818] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 9: Ludwik Przedpełski [inw. 62819] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 10: Pokorscy [inw. 62820] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 11: Aniela Bronisława Figurska [inw. 62821] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 12: Rajmunda Wasilewska [inw. 62822] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 13: Dioniza Bielik [inw. 62823] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 14: Waleria Wilgoszewska [inw. 62824] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 15: Aleksander Mościcki [inw. 62825] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 16: Anonim [inw. 62826] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 17: Paulina Milczarek [inw. 62827] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 18: Tomasz Pokrzywnicki [inw. 62828] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 19: Siemczak [inw. 62829] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 20: Juljan Witkowski [inw. 62830] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 21: Pole Grobowe [inw. 62831] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 22: Wojciech Garbiński [inw. 62832] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 23,24: Roman Markowski [inw. 62833] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 25: Eugenia Regiel [inw. 62834] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 26: Aleksander Kobyłecki [inw. 62835] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 27: Joanna i Marek Widliccy [inw. 62836] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 28: Teofila Kula [inw. 62837] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 29: Karol Rutkowski [inw. 62838] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 30: Anonim [inw. 62839] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1: Perkowscy [inw. 62840] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 2: Pole Grobowe [inw. 62841] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 3: Leonard Ryszard Kalista [inw. 62842] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Mańkowscy [inw. 62843] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 5: Bronisława Dubińska [inw. 62844] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 6: Feliks Moszkowski [inw. 62845] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 7: Wacław Maciej Adamiecki [inw. 62847] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 8: Włodzimierz Janusz Mierzwiński [inw. 62848] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 9: Anonim [inw. 62849] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 10: Maria Leskier [inw. 62850] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 11: Marjan Kazibłocki [inw. 62851] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 12: Jaromir Poisel [inw. 62852] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 13: Maria Kania [inw. 62853] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 14: Henryka Gąsowska [inw. 62854] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 15: Stefan Kunisz [inw. 62855] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 16: Malwina Zmitrowiczowa [inw. 62856] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 17: Jan Osiński [inw. 62857] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 18: Maksymiakowie [inw. 62858] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 19: Stefania Hiszpańska [inw. 62859] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 20: Strzeleccy [inw. 62860] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21: Lucyna Malinowska [inw. 62861] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 22: Pole Grobowe [inw. 62862] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 23: Aleksander Wysocki [inw. 62863] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 24: Anna Buczkowska [inw. 62864] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 25: Zygmunt Zdziechowski [inw. 62866] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 26: Władysław Ogrodowczyk [inw. 62867] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 27: Kolińscy [inw. 62868] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 28: Piłkowie [inw. 62870] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 29: Antonina Gołaszewska [inw. 62871] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 30: Pole Grobowe [inw. 62873] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 1: Wawrzonkowie [inw. 62876] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 2: Pole Grobowe [inw. 62878] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 3: Michalina Pstrągowska [inw. 62879] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 4: Stanisława Tomaszewska [inw. 62881] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 5,6: Lucjan Siedlecki [inw. 62882] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 7: Maryanna Trochimczuk [inw. 62884] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 8: Jan Colonna-Walewski [inw. 62885] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 9: Kazimierz Kowalski [inw. 62888] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 10: Halina Bartlewicz [inw. 62890] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 11: Alina Ostaszewska [inw. 62891] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 12: Cholewiccy [inw. 62893] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 13: Julia Sokołowska [inw. 62894] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 14: Kazimierz Wilkanowicz [inw. 62895] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 15: Jan Bolesław Januszewski [inw. 62896] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 16: Bronisława Morganti [inw. 62898] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 17: Pole Grobowe [inw. 62899] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18: Franciszek Kostka [inw. 62900] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 19: Pole Grobowe [inw. 62901] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 20,21: Anonim [inw. 62902] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 22: Anonim [inw. 62903] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 23: Maria Skibicka [inw. 62904] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 24: Pole Grobowe [inw. 62905] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 25: Laura Paulina Dzierżanowska [inw. 62906] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 26: Franciszek Nowacki [inw. 62907] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 27,28: Katarzyna Królikowska [inw. 62908] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 29: Jadwiga Wiśniewska [inw. 62910] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 30: Pole Grobowe [inw. 62911] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 1,2: Julia Okraszewska [inw. 62909] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 3: Anonim [inw. 62912] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 4: Helena Stefańska [inw. 62914] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 5: Michał Purs [inw. 62916] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 6: Leon Petrażycki [inw. 62920] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 7: Aleksandra Markowska [inw. 62923] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 8: Feliks Solecki [inw. 62925] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 9: Józefa Bonisławska [inw. 62928] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 10,11: Blaniowie [inw. 62931] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 12: Andrzej Węgorzecki [inw. 62935] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 13: Adolf Rzęczykowski [inw. 62937] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 14: Anonim / Stasiak [inw. 62939] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 15: Irena Klejn [inw. 62941] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 16,17: Teodor Sławiński [inw. 62962] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 18: Wanda Biernat [inw. 62965] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 19: Maria Doleżaj [inw. 62967] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 20: Witold Bohdziewicz [inw. 62968] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 21: Franciszek Stefański [inw. 62969] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 22: Apolonia Wołosz [inw. 62971] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 23: Wanda Jasnorzewska [inw. 62973] (mat. inw.)
- Wanda Żandr (ID: sw.463482), ~1870–1962 (r.: Bronisław i Anna Szumańska) × Jerzy Marek Jasnorzewski
- rząd 4, miejsce 24: Jan Władysław Gałek [inw. 62975] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 25: Joanna Kosterska [inw. 62977] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 26: Skępscy [inw. 62979] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 27: Anonim [inw. 62980] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 28: Maria Komczyńska [inw. 62981] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 29: Stanisław Jasiecki [inw. 62982] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 30: Pole Grobowe [inw. 62983] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1: Stefan Jabłoński [inw. 62913] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 2: Irena Jagodzińska [inw. 62915] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 3: Anonim [inw. 62917] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 4: Anonim [inw. 62918] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 5: Tomasz Chludziński [inw. 62919] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 6: Zbigniew Toczyski [inw. 62921] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 7: Pole Grobowe [inw. 62922] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8: Duczyńscy [inw. 62924] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 9: Jadwiga Kludt [inw. 62926] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 10: Maliszewscy [inw. 62927] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11: Konstanty Kołb-Sielecki [inw. 62929] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 12: Zawidzcy [inw. 62930] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 13,14: Franciszek Jusiński [inw. 62932] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 15: Anonim [inw. 62933] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 16: Natalia Wiszniewska [inw. 62934] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 17: Janina Górecka [inw. 62936] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 18: Pole Grobowe [inw. 62938] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 19: Katarzyna Lipińska [inw. 62940] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 20: Śliwińscy [inw. 62942] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 21: Irena Kryst [inw. 62943] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 22: Seredin [inw. 62944] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 23: Michalina Grabowska [inw. 62945] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 24: Paweł Szulc [inw. 62946] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 25: Filikowscy [inw. 62947] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 26: Wacław Bieńkowski [inw. 62948] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 27: Helena Michalska [inw. 62949] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 28: Wacław Łachnik [inw. 62950] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 29: Anonim [inw. 62951] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 30: Pole Grobowe [inw. 62952] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 1: Stanisław Komorowski [inw. 62953] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 2: Michał Domański [inw. 62954] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 3: Szymańscy i Starnawscy [inw. 62955] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 4: Włodzimierz Hugo Ołdakowski [inw. 62956] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 5: Bronisława Płachciak [inw. 62957] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 6: Ludwika Siurek [inw. 62958] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 7: Władysława Ruta [inw. 62959] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 8: Anonim [inw. 62960] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 9: Konstanty Kałęcki [inw. 62961] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 10,11: Anonim [inw. 62963] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 12,13: Helena Żwan [inw. 62964] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 14,15: Zbyszek Bielkiewicz [inw. 62966] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 16: Stefan Kakowski [inw. 62970] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 17: Kuśmierkiewiczowie [inw. 62972] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 18,19: Kazimiera Kryszak [inw. 62974] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 20: Pole Grobowe [inw. 62976] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 21,22: Aniela Łuniewska [inw. 62978] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 23: Władysława Lande Grochowska [inw. 62984] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 24: Zofja Kakietek [inw. 62991] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 25: Marceli Kopka [inw. 62995] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 26: Marianna Przybyłek [inw. 62997] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 27,28: Pole Grobowe [inw. 62998] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 29: Balbina Szalk [inw. 62999] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 30: Pole Grobowe [inw. 63000] (mat. inw.)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi