Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 161.
- rząd 1, miejsce 1: Janina Czaplińska [inw. 62325] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 2: Ludwik Zbigniewicz [inw. 62328] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 3: Łopieńscy [inw. 62330] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 4,5: Prusinowscy [inw. 62331] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 6: Czesław Baird [inw. 62332] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 7: Anonim [inw. 62334] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 8: Emilja Jadwiga Werner [inw. 62336] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 9: Zofia Pilchowa [inw. 62338] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 10: Waleria Lepianko [inw. 62339] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 11: Romuald Olejniczak [inw. 62341] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 12: Zofia Chabros [inw. 62343] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 13: Stanisława Kuszyńska [inw. 62345] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 14: Pole Grobowe [inw. 62346] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 15: Joanna Linowska [inw. 62349] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 16: Jan Zachwatowicz [inw. 62352] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 17: Pole Grobowe [inw. 62353] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 18: Michalina i Stanisław Radyn [inw. 62354] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 19: Alojzy Sterkowski [inw. 62356] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 20: Teofila Smolińska [inw. 62358] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 21: Jan Fotek [inw. 62359] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 22: Władysława Włodarczyk [inw. 62363] (mat. inw.)
- rząd 1,2, miejsce 23: Leopold Nazarewicz [inw. 62364] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1,2, miejsce 24: Maria Steciak [inw. 62372] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 25: Rozalia Kartuszewicz [inw. 62376] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 26,27: Pole Grobowe [inw. 62378] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 28: Emilia Budzińska [inw. 62380] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 29: Eugeniusz Świrniak [inw. 62382] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 30: Pole Grobowe [inw. 62385] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1: Sabina Binkowska [inw. 62365] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 2: Kazimierz Fotek [inw. 62366] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 3: Anonim [inw. 62367] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Józef Chełchowski [inw. 62368] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 5: Pole Grobowe [inw. 62369] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 6: Janina Bartnik [inw. 62370] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 7: Pole Grobowe [inw. 62373] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 8: Zygmunt Tarnowski [inw. 62374] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 9: Janina Łobanowska [inw. 62375] (mat. inw.)
- Janina Wanda Zofia Kleniewska z Kleniewa h. Zagłoba (ID: 10.224.139), 1882–1962 (r.: Józef i Kazimiera Moczarska) × Mikołaj Łobanowski, Henryk Daniel Jeleński h. wł. (Wręby)
- rząd 2, miejsce 10: Józef Karbowniczak [inw. 62377] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 11: Alfreda Waśniewska [inw. 62379] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 12,13: Michalina Kisiel [inw. 62381] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 14,15: Walentyna Bursa [inw. 62383] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 16: Julian Torzecki [inw. 62384] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 17,18,19: Bogdan Bańkowski [inw. 62388] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 20: Bronisława Żurek [inw. 62389] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21: Tietzowie [inw. 62391] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 22: Pole Grobowe [inw. 62652] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25: Danuta Wilewska [inw. 62393] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 26: Szamborscy [inw. 62395] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 27: Ryszard Hertel [inw. 62397] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 28: Jadwiga Roszkowska [inw. 62398] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 29: Ludwik Stępień [inw. 62400] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 30: Pole Grobowe [inw. 62401] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 1: Anonim [inw. 62386] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 2,3: Ewa Dańska [inw. 62387] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 4: Karol Jarzecki [inw. 62390] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 5: Aleksander Roman [inw. 62394] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 6: Józef Dąbrowski [inw. 62396] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 7: Antonina Marszewska [inw. 62399] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 8: Janina Ślusarz [inw. 62402] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 9: Stanisław Eugeniusz Grzymała-Wiewiórowski [inw. 62403] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 10: Pole Grobowe [inw. 62404] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 11: Stefania Czosnecka [inw. 62407] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 12: Edmund Byczyński [inw. 62410] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 13,14: Franciszek Kozłowski [inw. 62412] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 15: Tadeusz Bielecki [inw. 62414] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 16: Stanisława Godlewska [inw. 62418] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 17: Zofia Donigiewicz [inw. 62419] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18: Urszula Nowakowska [inw. 62421] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 19: Apolonia Radecka [inw. 62423] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 20: Jan Olejniczak [inw. 62424] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 21,22: Pelagia Boruta-Skulska [inw. 62430] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 23: Janina Leszkiewicz [inw. 62431] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 24: Franciszek Sośnierz [inw. 62432] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 25: Franciszek Fabiański [inw. 62433] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 26: Kazimiera Nawrocka [inw. 62439] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 27: Jan Kwaśnicki [inw. 62441] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 28: Anonim [inw. 62442] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 29: Stanisław Jopek [inw. 62443] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 30: Pole Grobowe [inw. 62444] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 1: Paweł Dublasiewicz [inw. 62405] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 2: Adam Kopeć [inw. 62408] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 3: Pole Grobowe [inw. 62409] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 4: Janina Muszkat [inw. 62411] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 5: Józef Szaflarski [inw. 62413] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 6: Włodzimierz Ortyński [inw. 62415] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 7: Jan Ewert [inw. 62416] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 8: Maria Ostrzygałło [inw. 62417] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 9: Władysława Kropiwnicka [inw. 62420] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 10: Irena Jóźwiak [inw. 62422] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 11: Marja Szczesniak [inw. 62425] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 12,13: Konstanty Nitschke [inw. 62426] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 14: Władysław Ciesielski [inw. 62427] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 15: Anonim [inw. 62428] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 16: Piotr Szumiata [inw. 62429] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 17: Helena Danielska [inw. 62434] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18: Anonim [inw. 62435] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 19: Helena Dobrowolska [inw. 62436] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 20: Halina Zyskowska [inw. 62437] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 21: Pole Grobowe [inw. 62438] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 22: Antoni Krauze [inw. 62440] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 23: Pole Grobowe [inw. 62445] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 24: Julia Chmielowska [inw. 62446] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 25: Andrzej Biskupski [inw. 62450] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 26: Adam Perzanowski [inw. 62451] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 27: Antoni Radwański [inw. 62453] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 28: Jan Loch [inw. 62455] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 29: Bogusław Aleksander Łada [inw. 62456] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 30: Pole Grobowe [inw. 62457] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1: Helena Dębińska-Pyzowa [inw. 62447] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 2: Adolf Brzeski [inw. 62448] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 3: Jadwiga Skibińska [inw. 62449] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 4: Józef Wiącek [inw. 62452] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 5: Aleksandra Ignatowicz [inw. 62454] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 6: Janina Ambrożewicz [inw. 62459] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 7: Pole Grobowe [inw. 62460] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8: Tryuk [inw. 62462] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 9: Anonim [inw. 62464] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 10: Feliks Kraśniewski [inw. 62465] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11: Weronika Milewska [inw. 62466] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 12: Maria Gosik [inw. 62467] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 13: Kozłowscy [inw. 62471] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 14: Józefa Błachowska [inw. 62472] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 15: Agnieszka Marciniak [inw. 62474] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 16: Feliks Zdankiewicz [inw. 62476] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 17: Pole Grobowe [inw. 62478] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 18: Jerzy Bohdan Karski [inw. 62479] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 19: Michał Kamiński [inw. 62480] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 20: Pole Grobowe [inw. 62481] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 21: Koźbiałowie i Rulscy [inw. 62482] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 22: Piotr Załęski [inw. 62483] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 23: Pole Grobowe [inw. 62484] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 24,25,26: Trojankowie, Radwańscy i Piotrowscy [inw. 62485] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 27,28: Józefa Radwańska [inw. 62487] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 29,3: Edmund Szczucki [inw. 62489] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 1: Helena Kryńska [inw. 62458] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 2: Wiktoria Witkowska [inw. 62461] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 3: Zofia Makulska [inw. 62463] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 4: Pole Grobowe [inw. 62468] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 5: Julia Bodera [inw. 62469] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 6: Ignacy Palewski [inw. 62470] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 7: Pole Grobowe [inw. 62473] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 8,9: Gutkowscy [inw. 62475] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 10,11: Paweł Ździarski [inw. 62477] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 12: Stanisław Kaczan [inw. 62486] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 13: Gabryjel Rymoszajtys [inw. 62488] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 14,15: Marjan Ludwik Horodyński [inw. 62490] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 16: Jadwiga Golian [inw. 62491] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 17: Jadwiga Józefa Dmochowska [inw. 62492] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 18: Stanisław Zasada [inw. 62494] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 19: Józef Pierzchlewicz [inw. 62495] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 20: Tomasz Karpiński [inw. 62498] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 21: Pole Grobowe [inw. 62500] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 22: Marian Tomassini [inw. 62501] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 23: Eugenja Józefa Smoleńska [inw. 62503] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 24: Anna Leszkiewicz [inw. 62504] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 25: Marta Podciechowska [inw. 62506] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 26: Ryszard Wiktor Galinski [inw. 62507] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 27: Jackowscy [inw. 62509] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 28: Adela Mąkowska [inw. 62511] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 29: Leokadja Zjatyńska [inw. 62514] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 30: Szczuccy [inw. 62516] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi