Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 167.
- rząd 1, miejsce 1,2: Ruszkowscy [inw. 53945] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 3: Mieczysław Pawłowski [inw. 53949] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 4: Grabowscy [inw. 53953] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 5: Tadeusz Chmielewski [inw. 53954] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 6: Marceli Ferenc [inw. 53956] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 7: Liszewscy [inw. 53958] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 8: Czerwińscy [inw. 53964] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 9: Henryk Sikorski [inw. 53965] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 10: Romuald Lewandowski [inw. 53966] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 11: Juljanna Zajączkowska [inw. 53967] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 12: Karwowscy [inw. 53968] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 13,14: Pole Grobowe [inw. 53969] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 15,16: Julianna Dąbrowska [inw. 53970] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 17: Karol Sojecki [inw. 53971] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 18: Elżbieta Czajkowska [inw. 53972] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 19: Jan Sobczak [inw. 53973] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 20,21: Hildegarda Kuryłowiczowa [inw. 53974] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 22: Nałęcz - Kraszkowscy [inw. 53975] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 23: Anonim [inw. 53976] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 24: Kaspera Zabicka [inw. 53977] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 25: Leokadja Korsak [inw. 53978] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 26: Józefa Wojdalska [inw. 53979] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 27: Teodozja Maruszewska [inw. 53980] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 28,29: Wartołowscy i Mejerowie [inw. 53981] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 30: Aleksandra Gorajska [inw. 53983] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 1: Jadwiga Rutecka [inw. 54027] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 2: Antoni Tuszyński [inw. 54028] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 3: Nałęcz-Gartkiewiczowie [inw. 54030] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Karolina Ottowicz [inw. 54032] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 5: Helena Andrzejewska [inw. 54033] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 6: Anonim [inw. 54034] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 7: Helena Krysińska [inw. 54035] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 8: Ferdynand Wierzejski [inw. 54036] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 9: Pole Grobowe [inw. 54037] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 10: Zembrzuscy [inw. 54038] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 11: Józef Trela [inw. 54039] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 12: Anonim [inw. 54040] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 13: Anna Kowalska [inw. 54041] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 14,15: Anonim [inw. 54042] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 16: Helena Kopczyńska [inw. 54043] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 17: Justynian Ważyński [inw. 54044] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 18: Karolina Milewicz [inw. 54045] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 19: Alina Maria Wasowska [inw. 54046] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 20: Bobrowscy [inw. 54047] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21: Tadeusz Malinowski [inw. 54048] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 22: Marian Rapczyński [inw. 54049] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 23: Anonim [inw. 54050] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 24: Stanisław Krzysztof Rudzki [inw. 54051] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25: Zdzisław Wełnicki [inw. 54052] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 26: Paweł Jabłoński [inw. 54053] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 27: Sabina Stadnicka [inw. 54054] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 28: Józef Kazimierz Rybiński [inw. 54055] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 29: Paweł Filipczyk [inw. 54056] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 30: Włodzimierz Hołomej [inw. 54057] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 1: Edmund Nałęcz-Golian [inw. 54058] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 2: Łubowie [inw. 54059] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 3: Anonim [inw. 54063] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 4: Bronisława Niemira [inw. 54064] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 5: Anonim [inw. 54065] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 6: Starża Majewscy [inw. 54067] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 7: Wanda Bednarek [inw. 54069] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 8: Marya Czerska [inw. 54070] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 9: Anonim [inw. 54072] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 10: Ulatowska [inw. 54073] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 11: Stanisław Szałański [inw. 54074] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 12: Jerzy Wróbel [inw. 54076] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 13: Nikodem Górski [inw. 54077] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 14: Jan Domagała [inw. 54079] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 15: Zofia Brayczewska [inw. 54080] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 16: Janiszewscy [inw. 54083] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 17: Henryk Nawrot [inw. 54085] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18: Bolesława Wanda Kamińska [inw. 54086] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 19: Walenty i Teodora Brustkiewiczowie [inw. 54088] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 20: Anonim [inw. 54090] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 21: Pole Grobowe [inw. 54091] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 22: Władysław Borowski [inw. 54092] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 23: Leonida Kurzawińska [inw. 54093] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 24: Leonard Pecyna [inw. 54094] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 25: Anonim [inw. 54096] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 26: Bronisława Tomaszewska [inw. 54097] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 27: Więckowscy [inw. 54100] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 28: Anonim [inw. 54103] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 29: Stefan Szesz [inw. 54106] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 30: Eufrozyna Nowosielska [inw. 54111] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 1: Anonim [inw. 54081] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 2: Benigna Wolska [inw. 54082] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 3: Anna Chrupowiczowa [inw. 54084] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 4: Zygmunt Wołejko [inw. 54087] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 5: Kaczorowscy [inw. 54089] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 6: Jaźwińscy [inw. 54095] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 7: Czesław Brzozowski [inw. 54098] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 8: Anonim [inw. 54099] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 9: Jerzy Kotwicki [inw. 54102] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 10: Kazimierz Żbikowski [inw. 54104] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 11: Hipolit Brodnicki [inw. 54107] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 12: Romuald Zakrzewski [inw. 54108] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 13: Brunon Ruprecht [inw. 54113] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 14: Wincenty Dąbrowski [inw. 54117] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 15: Stefania Sulima - Samujłłowa [inw. 54120] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 16: Jadwiga Preiss [inw. 54125] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 17: Andrzej Tichy [inw. 54127] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18: Michalina Chłopikowa [inw. 54129] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 19: Stanisław Sobieszczański [inw. 54130] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 20: Władysława Tews [inw. 54132] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 21: Pasiorowscy [inw. 54135] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 22: Władysław Marcinkowski [inw. 54138] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 23: Władysław Brzozowski [inw. 54139] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 24: Wincenty Orłowski [inw. 54140] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 25: Waciunia Nowakowska [inw. 54141] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 26: Andrzej Nowakowski [inw. 54145] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 27: Stanisław Pionka [inw. 54148] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 28: Pawłowscy [inw. 54152] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 29: Helena Chrościcka [inw. 54153] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 30: Józef Stanisław Glisczyński [inw. 54156] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1,2: Konrad Szymański [inw. 54101] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 3: Anonim [inw. 54105] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 4: Bronisława Szpotowicz [inw. 54112] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 5: Maria Ostrowska [inw. 54114] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 6: Stanisław August Witold - Alexandrowicz [inw. 54123] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 7: Wacław Woźniakiewicz [inw. 54142] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8: Seweryn Tauer [inw. 54146] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 9: Cecylia Piasecka [inw. 54154] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 10: Michał Winkler [inw. 54187] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11: Jan Jeliński [inw. 54196] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 12: Anonim [inw. 54200] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 13: Teofil Zabłocki [inw. 54208] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 14: Piotr Wołejko [inw. 54215] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 15,16: Dębiccy [inw. 54217] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 17: Winklerowie [inw. 54237] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 18: Anonim [inw. 54242] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 19: Aniela Płoszaj [inw. 54244] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 20: Jan Płoński [inw. 54247] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 21: Stanisław Mejer [inw. 54248] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 22: Julja Cichońska [inw. 54255] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 23: Magdalena Grabowska [inw. 54257] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 24: Bronisława Słowikowa [inw. 54259] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 25: Anonim [inw. 54264] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 26: Marysia Wysocka [inw. 54265] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 27,28: Anonim [inw. 54267] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 29: Małgorzata Gogolewska [inw. 54269] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 30: Józef Giecewicz [inw. 54271] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 31: Stanisława Kondratowska [inw. 54275] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 1: Marya Kopczyńska [inw. 54109] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 2: Hakebeil [inw. 54116] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 3: Regina Milewska [inw. 54118] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 4,5: Ulasińscy [inw. 54119] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 6: Seweryna Jelińska [inw. 54122] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 7: Olesia Mórawska [inw. 54133] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 8: Konstanty Koszelik [inw. 54137] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 9: Irzyńcowie [inw. 54143] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 10: Karolina Szeliga [inw. 54150] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 11: Marian Jagieliński [inw. 54155] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 12: Jureczek Budzyński [inw. 54157] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 13: Kwiatkowscy [inw. 54159] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 14: Feliks Woźnicki [inw. 54163] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 15: Marek Choromański [inw. 54165] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 16: Bednarscy [inw. 54166] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 17: Stanisława Rohtowa [inw. 54171] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 18: Janina Januszkiewicz [inw. 54176] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 19: Anonim [inw. 54178] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 20: Genowefa Adamiak [inw. 54179] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 21: Anonim [inw. 54181] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 22: Angelo Bianketti [inw. 54183] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 23,24: Perowie [inw. 54189] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 25: Mirosław Wierzchowski [inw. 54201] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 26,27: Pasternakowie [inw. 54203] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 28,29: Dybkowie [inw. 54207] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi