Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 171.
- rząd 1, miejsce 1: Leokadia Gnatowska [inw: 47140] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 2: Władysława Dziubińska [inw: 47143] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 3,4: Czesława Urbanowa [inw: 47147] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 5: Makowscy [inw: 47158] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 6: Róża Maliszewska [inw: 47160] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 7: Helena Burek [inw: 47162] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 8: Jung [inw: 47165] (mat. inw.)
- Michał Jung (ID: sw.173578), 1937–1949 (r.: Zenon i Krystyna Chodakowska)
- Krystyna Maria Chodakowska h. Dołęga (ID: sw.173576), 1912–1994 (r.: Stefan i Maria Pawłowicz) × Zenon Jung
- rząd 1, miejsce 9: Aleksandra Zastąpiło [inw: 47168] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 10: Aleksandra Balińska [inw: 47173] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 11: Dominika Schottel [inw: 47178] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 12: Anonim [inw: 47180] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 13: Irena Dadunowa [inw: 47184] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 14: Włodarczykowie [inw: 47188] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 15: Adolf Klimkiewicz [inw: 47193] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 16: Teresa Maria Kalinowska [inw: 47203] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 17: Józef Kanecki [inw: 47208] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 18: Aurelia Chrzanowska [inw: 47211] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 19: Wacława Rajmunda Niepekło [inw: 47217] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 20: Teofil Marzec [inw: 47222] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 21: Stanisław Hillbricht [inw: 47228] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 22: Stanisław Szulczewski [inw: 47232] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 23: Aniela Zmorzyńska [inw: 47236] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 24: Józefa Moszczyńska [inw: 47239] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 25,26: Halina Krystyna Grymaszewska [inw: 47241] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 27: Stefan Mieleszko [inw: 47244] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 28,29: Broniewscy [inw: 47245] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Bohdan Emil Ignacy Broniewski z Biezdziedzy h. Tarnawa (ID: psb.2159.1), bohater PSB 1855–1922 (r.: Bronisław i Ewa Koszutska) × Eugenia Małgorzata Satałecka
→ PSB: BRONIEWSKI Bohdan (1855-1922) przemysłowiec
- Eugenia Małgorzata Satałecka (ID: sw.520357), 1864–1941 × Bohdan Emil Ignacy Broniewski z Biezdziedzy h. Tarnawa
- Stefania Gerlicz h. Lis (odm.) (ID: sw.201757), 1901–1966 (r.: Aleksander i Róża Łempicka) × Zygmunt Stanisław Józef Broniewski z Biezdziedzy h. Tarnawa
- Mieczysław Maksymilian Broniewski z Biezdziedzy h. Tarnawa (ID: sw.201747), 1893–1966 (r.: Bohdan i Eugenia Satałecka) × Zofia Aleksandra Gerlicz h. Lis (odm.)
- Zofia Aleksandra Gerlicz h. Lis (odm.) (ID: sw.201746), 1892–1978 (r.: Aleksander i Róża Łempicka) × Mieczysław Maksymilian Broniewski z Biezdziedzy h. Tarnawa
- N. Gordon-Smith (ID: sw.839262), 1929–2004 × Maria Krystyna Broniewska z Biezdziedzy h. Tarnawa
- Maria Krystyna Broniewska z Biezdziedzy h. Tarnawa (ID: psb.34182.7), 1929–2009 (r.: Mieczysław i Zofia Gerlicz) × N. Iwanicki, N. Gordon-Smith, Arnold Zygmunt Stanisław Szyfman
- rząd 1, miejsce 30: Pole Grobowe [inw: 47248] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1: Tadeusz Śmiarowski [inw: 47144] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 2: Maria Wanda Tokarska [inw: 47153] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 3,4: Edmund Skąpski [inw: 47155] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 5: Maria Jadwiga Leśniewska [inw: 47157] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 6: Jadwiga Bohte [inw: 47159] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 7: Ewunia Święcicka [inw: 47172] (mat. inw.)
- Jadwiga Wierusz-Kowalska z Kowali h. Wieruszowa (ID: sw.52104), 1918–1991 (r.: Czesław i Helena Wańkowicz) × Andrzej Święcicki h. Jastrzębiec
- Andrzej Święcicki h. Jastrzębiec (ID: sw.52102), bohater Wiki 1915–2011 (r.: Bolesław i Konstancja Sipajłło) × Jadwiga Wierusz-Kowalska z Kowali h. Wieruszowa
- rząd 2, miejsce 8,9: Puguniec [inw: 47176] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 10: Stanisława Rygiel [inw: 47179] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 11: Karolina Broszkiewicz [inw: 47181] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 12: Zofia Persidok [inw: 47185] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 13: Jadwiga Seewald [inw: 47187] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 14: Janotowie Bzowscy [inw: 47191] (mat. inw.)
- Irena Czaplicka h. Lubicz (ID: zi.3.30.a1), 1914–1949 (r.: Antoni i Józefa Piwnicka) × Jan Bożydar Janota-Bzowski z Bzowa h. Ostoja (mylnie Nowina)
- Jan Bożydar Janota-Bzowski z Bzowa h. Ostoja (mylnie Nowina) (ID: zi.1.52.a2), 1903–1977 (r.: Józef i Wanda Koziełł) × Janina Biernacka, Irena Czaplicka h. Lubicz
- rząd 2, miejsce 15: Eugenia Berezowska [inw: 47194] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 16: Zygmunt Mianowski [inw: 47197] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 17: Helena Hejwowska [inw: 47199] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 18: Anonim [inw: 47200] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 19: Maria Ratajewicz [inw: 47202] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 20: Helena Kramarzowa [inw: 47205] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21: Maria Wepsieć [inw: 47206] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 22: Tadeusz Sekuła [inw: 47207] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 23: Arkadiusz Langowski [inw: 47210] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 24: Leopold Makowski [inw: 47213] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25: Henryka i Franciszek Kądziałko [inw: 47214] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 26: Jureczek Kasperowicz [inw: 47218] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 27: Zdzisław Jończyk [inw: 47220] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 28: Józef Węcłowicz [inw: 47225] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 29: Helena Sawicka [inw: 47227] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 30: Pole Grobowe [inw: 47230] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 1,2: Janinka Kotońska [inw: 47148] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 3: Leokadia Papińska [inw: 47156] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 4: Ossorya Bukowscy [inw: 47170] (mat. inw.)
- Zofia Henryka Bolesława Ryszkiewicz h. Świnka (ID: zi.1.51.a), 1883–1945 (r.: Józef i Helena Maciejowska) × Jan Rafał Bukowski z Bukowego h. Ossoria
- Jan Rafał Bukowski z Bukowego h. Ossoria (ID: zi.1.51.probant), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1872–1950 (r.: Emil i Józefa Bukowska) × Zofia Henryka Bolesława Ryszkiewicz h. Świnka
- Zofia Bełkowska (ID: zi.1.51.a1a), 1904–1977 × Jerzy Bukowski z Bukowego h. Ossoria
- Jerzy Bukowski z Bukowego h. Ossoria (ID: zi.1.51.a1), poseł na Sejm PRL 1902–1982 (r.: Jan i Zofia Ryszkiewicz) × Zofia Bełkowska
- rząd 3, miejsce 5: Maria Masłowska [inw: 47182] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 6: Domańscy [inw: 47186] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 7: Mieczysław Skarżewski [inw: 47190] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 8: Emilia Dobrowolska [inw: 47201] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 9: Józefa Antosiak [inw: 47204] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 10: Piotr Kowalski [inw: 47216] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 11: Artur Marian Zrobek [inw: 47219] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 12: Stefania Kornaszewska [inw: 47224] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 13: Eugeniusz Jakubowski [inw: 47234] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 14: Edward Natanson [inw: 47254] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 15: Stefan Szol [inw: 47264] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 16: Anonim [inw: 47268] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 17: Rozalia Gwiazda [inw: 47272] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18: Bronisława Kolińska [inw: 47278] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 19: Zinaida Gorizdro-Kulczycka [inw: 47279] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 20: Anonim [inw: 47281] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 21: Zofia Misztal [inw: 47285] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 22: Leokadia Lubert [inw: 47294] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 23: Jadwiga Jurkowska [inw: 47311] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 24: Zofia Kolczyńska [inw: 47312] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 25: Stanisław Bukowiecki [inw: 47313] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 26: Chodakowscy [inw: 47314] (mat. inw.)
- Jolanta Chodakowska h. Dołęga (ID: sw.173575), korespondent M.J.M. 1937– (r.: Jerzy i Janina Krzywiec)
- Jerzy Chodakowski h. Dołęga (ID: sw.173570), 1906–1949 (r.: Stefan i Maria Pawłowicz) × Janina Krzywiec h. Ostoja
- Maria Pawłowicz h. Przyjaciel (odm.) (ID: sw.172169), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1877–1952 (r.: Aleksander i Waleria Meduniecka) × Stefan Chodakowski h. Dołęga
- Janina Krzywiec h. Ostoja (ID: sw.173571), 1907–2001 (r.: Aleksander i Aleksandra Hessing) × Jerzy Chodakowski h. Dołęga
- rząd 3, miejsce 27: Pole Grobowe [inw: 47319] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 28: Adam Przybyliński [inw: 47320] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 29: Jan Firewicz [inw: 47323] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 30: Pole Grobowe [inw: 47324] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 1: Mieczysław Januszkiewicz [inw: 47175] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 2: Michał Habrowski [inw: 47177] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 3: Rudolf Tschakert [inw: 47183] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 4: Krzysztof Szadkowski [inw: 47189] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 5: Zuzanna Kośmider [inw: 47192] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 6,7: Józef Napierała [inw: 47195] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 8: Morawińscy [inw: 47196] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 9,10: Cegiełowie [inw: 47198] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 11: Józefa Miernowska [inw: 47209] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 12: Stanisowie [inw: 47212] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 13: Marian Świderek [inw: 47215] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 14: Stanisław Donten [inw: 47221] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 15: Edmund Zdrojewski [inw: 47223] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 16: Helena Domańska [inw: 47226] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 17: Jaś Reszczyński [inw: 47229] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 18: Jan Woźnicki [inw: 47231] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 19: Jan Okraska [inw: 47235] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 20: Maria Porzyczkowska [inw: 47237] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 21: Marian Goetz [inw: 47240] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 22: Anna Luśniak [inw: 47242] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 23: Anonim [inw: 47246] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 24: Henryk Konrad Szymborski [inw: 47247] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 25: Muchewiczowie [inw: 47249] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 26: Janina Naziembło Grabowska [inw: 47250] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 27: Maria Cimkowiczowa [inw: 47257] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 28: Leokadia Wojdyno [inw: 47266] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 29: Maria Starewicz [inw: 47267] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 30: Pole Grobowe [inw: 47269] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1: Piotr Ostrowski [inw: 47233] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 2,3: Szymańscy [inw: 47238] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 4: Adam Julian Turczyński [inw: 47243] (mat. inw.)
- Feliks Turczyński (ID: sw.49106), 1896–1957 × Julia Klingenberg
- Julia Klingenberg (ID: sw.49107), 1896–1964 × Feliks Turczyński
- Teresa Turczyńska (ID: sw.42614), 1927–2006 (r.: Feliks i Julia Klingenberg) × Wiesław «Roland» Stradomski h. Prus (I)
- Wiesław «Roland» Stradomski h. Prus (I) (ID: sw.42613), uczestnik Powstania Warszawskiego 1927–2012 (r.: Wiktor i Katarzyna Swinarska) × Teresa Turczyńska
- rząd 5, miejsce 5: Maria Bilek [inw: 47252] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 6: Zofia Oziewicz [inw: 47260] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 7: Irena Lubowicka [inw: 47261] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8: Anna Foliszowa [inw: 47263] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 9: Kazimierz Kindler [inw: 47265] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 10: Stanisław Krakowski [inw: 47270] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11: Bronisław Szymankiewicz [inw: 47282] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 12: Eugenia Niewiadomska [inw: 47293] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 13: Zofia Świątecka [inw: 47296] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 14: Kamilla Czupryniewiczowa [inw: 47298] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 15: Anonim/ Wituś Gutowski (?) [inw: 47315] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 16: Julian Nijak [inw: 47322] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 17: Bolesław Fijałkowski [inw: 47325] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 18: Edmund Kummant [inw: 47327] (mat. inw.)
- Edmund Leopold Kummant (ID: sw.147011), 1879–1949 (r.: Leopold i Lucyna Słubicka) × Klaudia Dunin-Arzamascew
- Klaudia Dunin-Arzamascew (ID: sw.147012), 1896–1967 (r.: Prokop i Maria Taras) × Edmund Leopold Kummant
- rząd 5, miejsce 19: Grzesio Bartoszko [inw: 47329] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 20: Jan Bakierowski [inw: 47331] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 21: Stanisław Marek [inw: 47338] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 22: Halina Zaborek [inw: 47340] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 23: Olga Rudnicka [inw: 47341] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 24: Józefa Gontarek [inw: 47343] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 25: Ryszard Gajda [inw: 47345] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 26: Anastazja Zadarnowska [inw: 47347] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 27: Ignacy Holzer [inw: 47349] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 28: Jordan Walawscy [inw: 47364] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 29: Marianna Olbryś [inw: 47366] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 30: Pole Grobowe [inw: 47368] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 1: Rozalia Lasota [inw: 47251] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 2: Wacław Machnik [inw: 47253] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 3: Zdzisław Macierewicz [inw: 47255] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 4: Krystyna Linke [inw: 47256] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 5: Janusz Linke [inw: 47258] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 6: Kazimierz Obersztyn [inw: 47259] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 7: Eleonora Kuhnowa [inw: 47262] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 8: Irenka Maria Lipińska [inw: 47280] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 9: Andrzej Murzynowski [inw: 47290] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 10: Maria Rogacewicz [inw: 47292] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 11: Władysław Ochrymowicz [inw: 47302] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 12: Katarzyna Kuryłłowicz [inw: 47305] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 13: Prederowie [inw: 47307] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 14: Katarzyna Stulgis [inw: 47308] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 15: Franciszek Desperak [inw: 47310] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 16: Janusz Andrzej Derko [inw: 47321] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 17: Zygmuś Piorun [inw: 47326] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 18: Krzysztof Adam Kozłowski [inw: 47330] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 19: Antoni Cybin [inw: 47332] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 20: Myszkorowscy [inw: 47333] (mat. inw.)
- Bohdan Myszkorowski (ID: sw.465846), 1923–1944 (r.: Jan i Tekla Małachowska)
- Leszek «Popiel» Myszkorowski (ID: sw.465845), uczestnik Powstania Warszawskiego 1920–1944 (r.: Jan i Tekla Małachowska)
- Jan Myszkorowski (ID: sw.350537), 1892–1962 (r.: Leon i Teofila Ołdakowska) × Tekla Romana Małachowska z Małachowa h. Gryf
- Tekla Romana Małachowska z Małachowa h. Gryf (ID: sw.350538), 1897–1973 (r.: August i Paulina Lipkowska) × Jan Myszkorowski
- rząd 6, miejsce 21: Stanisława Rekiertowa [inw: 47334] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 22: Jan Wołodko [inw: 47335] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 23: Józefa Kulińska [inw: 47336] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 24: Barbara Borkowska [inw: 47337] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 25: Stanisław Szymański [inw: 47339] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 26: Anna Pakułowa [inw: 47342] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 27: Jan Arendarski [inw: 47344] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 28: Gilewiczowie [inw: 47346] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 29: Witold Fruchtman [inw: 47348] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 30: Pole Grobowe [inw: 47350] (mat. inw.)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi