Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 139.
- rząd 1, miejsce 1: Władysław Leski [inw. 5141] (mat. inw.)
- Władysław Alfred Leski z Leszcza h. Gończy (ID: 4.649.260), artykuł 103149 w Nekrologii 1837–1872 (r.: Stanisław i Karolina Neuman)
- Karolina Anna Neuman (ID: le.1962.1.11), artykuł 18704 w Nekrologii 1806–1878 (r.: Jan i Agnieszka Hurtig) × Stanisław Bernard Leski z Leszcza h. Gończy
- rząd 4, miejsce 16: Anonim [inw: 38538] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 2: Adam Kościuszko-Walużynicz [inw. 5154] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 36: Pole Grobowe [inw: 38541] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 3: Kozłowscy [inw. 5144] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 4: Edmund Jan Reyman [inw. 5145] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 5: Wojciech Dzięciołowski [inw. 5147] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 6,7: Michaś Matuszewski [inw. 5149] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 8,9: Aleksander Ryl [inw. 5153] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 10: Franciszek Zarzycki [inw. 5157] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 11,12: Pragerowie [inw. 5159] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 13: Emilja Makuszyńska [inw. 5162] (mat. inw.)
- Emilia Bażeńska (ID: psb.16637.5), artykuł 59507 w Nekrologii 1884–1926 (r.: Michał i Helena Lenkiewicz) × Kornel Makuszyński
- rząd 1, miejsce 14,15: Aleksander Jan Kozłowski [inw. 5164] (mat. inw.)
- Aleksander Jan Kozłowski h. Wieża (z odm.) (ID: 12.171.64), urzędnik Królestwa Polskiego 1819–1876 (r.: Ludwik i Marianna Chodakowska) × Dorota Jacoby
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Dorota Jacoby (ID: 12.171.87), artykuł 36803 w Nekrologii 1831–1903 (r.: Stanisław i Julia Raychman) × Aleksander Jan Kozłowski h. Wieża (z odm.)
- Maria Kozłowska h. Wieża (z odm.) (ID: 12.171.88), artykuł 63436 w Nekrologii 1854–1930 (r.: Aleksander i Dorota Jacoby) × Kazimierz Ignacy Mejer
- Janina Mejer z Wolda h. Jastrzębiec (ID: sw.50678), 1886–1962 (r.: Kazimierz i Maria Kozłowska) × Stanisław Gieysztor z Giejsztorów h. Giejsztor
- Stanisław Gieysztor z Giejsztorów h. Giejsztor (ID: sw.50677), 1883–1962 (r.: Stanisław i Emilia Krzywicka) × Janina Mejer z Wolda h. Jastrzębiec
- rząd 1, miejsce 16: Andrzej Kratzer [inw. 5168] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 17: Tadeusz Kulczycki [inw. 5169] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 18,19: Adela Czarnołęcka [inw. 5175] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 20: Anonim - Helena Sobierajska - z archiwum Zarządu Cmentarza [inw. 5176] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 21,22: Tomasz Gabler [inw. 5178] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 23: Anonim [inw. 5180] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 24: Stanisław Rębalski [inw. 5182] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 25: Emilia Laskowska [inw. 5184] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 26: Paweł Jarnuszkiewicz [inw. 5194] (mat. inw.)
- Paweł Józef Jarnuszkiewicz h. Lubicz (ID: le.1314.1.17), artykuł 68473 w Nekrologii 1857–1934 (r.: Antoni i Joanna Szpecht) × Maria Sławińska
- Maria Sławińska (ID: sw.43676), artykuł 74745 w Nekrologii ~1870–1939 × Paweł Józef Jarnuszkiewicz h. Lubicz
- rząd 1, miejsce 27: Pole Grobowe [inw. 5196] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1: Józefa Świątecka [inw. 5148] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 2: Paulina Sosińska [inw. 5150] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 3,4: Miazio I Gałęzowscy [inw. 5151] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 5: Krystyna Jamroż-Mikulicz [inw. 5152] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 6,7: Górscy [inw. 5155] (mat. inw.)
- Józef Marian Górski h. Bożawola (ID: sw.298504), artykuł 44399 w Nekrologii 1834–1911 (r.: Romuald i Eufrozyna Zielińska) × Helena Teodora Ewa Narzymska h. Dołęga
- Helena Teodora Ewa Narzymska h. Dołęga (ID: sw.90600), artykuł 50754 w Nekrologii 1843–1917 (r.: Jan i Katarzyna Grąbczewska) × Józef Marian Górski h. Bożawola
- rząd 2, miejsce 8: Roman Płachciński [inw. 5156] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 9: Stanisław Prokuratorski [inw. 5158] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 10,11: Ludwik Baliński [inw. 5160] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 12: Franciszek Rossler [inw. 5167] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 13: Kłobukowscy [inw. 5170] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 14: Kobyłeccy [inw. 5171] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 15,16: Niewiadomscy [inw. 5172] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 17: Paweł Ertel [inw. 5173] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 18,19: Komarowie [inw. 5174] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 20: Kazimierz Kaden [inw. 5179] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 21: Rychlińscy [inw. 5181] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 22,23: Ewa Gołębiewska [inw. 5183] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 24,25: Długoszewscy [inw. 5186] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 26,27: Gruszczyńscy [inw. 5189] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 1: Domicella De-Saint - Laurent [inw. 5204] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 2,3: Elżbieta Dziewulska [inw. 5211] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 4: Rutkowscy [inw. 5217] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 5,6: Jan Miniarski [inw. 5221] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 7: Feliks Chmurkowski [inw. 5223] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 8,9,10: Sylwester Chmurkowski [inw. 5229] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 11: Otton Kamieński [inw. 5234] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 12,13: Józef Raczyński [inw. 5241] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 14,15: Getterowie [inw. 5251] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 16: Józef Baczyński [inw. 5259] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 17: Czesław Baczyński [inw. 5275] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18: Aleksander Schlicht [inw. 5277] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 19: Pole Grobowe [inw. 5284] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 20: Anonim - Konstanty Mańkowski - z archiwum Zarządu Cmentarza [inw. 5285] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 21: Anonim [inw. 5287] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 22,23: Marceli Gołembiewski [inw. 5292] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 24: Teresa Koder [inw. 5293] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 25: Maria Gano [inw. 5294] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 26: Łukasz Łoniewski [inw. 5295] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 27: Stanisław Jaroszyński [inw. 5296] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 1,2,3: Ludwika Feist [inw. 5252] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 4,5: Antoni Antecki [inw. 5260] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Ludomir Kijeński (ID: sw.326618), artykuł 25177 w Nekrologii 1835–1888 (r.: Aleksander i Anna Kosobudzka) × Aleksandra Marianna Rembowska h. Ślepowron
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 6: Pole Grobowe [inw. 5262] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 7,8,9: Pole Grobowe [inw. 5263] (mat. inw.)
- rząd 4,5, miejsce 7,8,9: Kronenbergowie [inw. 5269] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Wiktor Kronenberg (ID: psb.6969.9), artykuł 38483 w Nekrologii 1848–1905 (r.: Henryk i Katarzyna Sévinard) × Józefa Goldstand
- rząd 4, miejsce 10,11: Chmielewscy [inw. 5264] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 12,13: Wanda Rzepecka [inw. 5267] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 14: Anna Wierzbanowska [inw. 5270] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 15: Władysław Rzodkiewicz [inw. 5272] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 16,17: Adolf Mroz [inw. 5276] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18: Eugenia Balcerzak [inw. 5278] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 19: Grzybowscy [inw. 5280] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 20: Wanda Reichelt [inw. 5286] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 21,22,23: Władysław Żółtowski [inw. 5290] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 24: Aleksandra Dmochowska [inw. 5297] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 25: Janina Kalinowska [inw. 5279] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 26,27: Anonim [inw. 5282] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 28: Krzysztof Marczak [inw. 5283] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 29: Surdykowscy [inw. 5288] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 30: Konstanty Grynkiewicz [inw. 5289] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 31,32: Grynkiewiczowie I Hrynkiewiczowie [inw. 5298] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 33: Jacek Grynkiewicz [inw. 5299] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 34: Anonim - Jadwiga Rzewinicka - z archiwum Zarządu Cmentarza [inw. 5300] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 35,36: Hanna Mieczysława Gocłowska [inw. 5301] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1,2: Haupowie [inw. 5210] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Marianna Jodko-Narkiewicz z Jodek h. Lis (ID: 4.327.839), artykuł 16873 w Nekrologii ~1800–1874 (r.: Leonard i Barbara Bubczewska) × Jan Bujalski, Maciej Dembiński z Dembian h. Rawicz
- rząd 5, miejsce 3: Ludwika Złowodzka [inw. 5212] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 4,5: Karolina Śliwowska [inw. 5214] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 6: Pole Grobowe [inw. 5216] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 10,11: Marynka Brodzka [inw. 5219] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 12: Seweryn Długołęcki [inw. 5227] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 13: Barbara Jakubowicz [inw. 5228] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 14: Chromińscy [inw. 5230] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 15,16: Jan Kazimierz Ostaszewski [inw. 5231] (mat. inw.)
- Jan Kazimierz Ostaszewski h. Ostoja (ID: 14.149.53), artykuł 41117 w Nekrologii 1872–1906 (r.: Antoni i Bronisława Grąbczewska) × Aniela Maria Leska z Leszcza h. Gończy
- Antoni Teodor Ostaszewski h. Ostoja (ID: 7.64.46), bohater Wiki 1837–1909 (r.: Walenty i Marianna Dąbrowska) × Bronisława Grąbczewska z Grąbczewa h. Nałęcz, Teresa Gółkowska
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Aniela Maria Leska z Leszcza h. Gończy (ID: 14.149.52), 1875–1947 (r.: Ludwik i Bronisława Sumińska) × Jan Kazimierz Ostaszewski h. Ostoja, Józef Czesław Cholewiński h. Cholewa
- Zygmunt Ostaszewski h. Ostoja (ID: sw.17222), 1902–1974 (r.: Jan i Aniela Leska) × Maria Aleksandra Hoppe h. wł.
- rząd 5, miejsce 17,18: Tadeusz Oster-Ostrowski [inw. 5232] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 19: Bronisław Wróblewski [inw. 5233] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 20: Konstanty Pelisski [inw. 5235] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 21,22: Maria Rząca [inw. 5236] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 23: Anonim - Ludwika Malewska - z archiwum Zarządu Cmentarza [inw. 5237] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 24: Olga Kondratowa [inw. 5239] (mat. inw.)
- Tadeusz Kondrat (ID: sw.669013), bohater Kto jest kim 1908–1994 (r.: Michał i Ludwika Kaczmar) × N. N.
- rząd 5, miejsce 25: Czesława Daszyńska [inw. 5240] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 26: Daszyńscy [inw. 5245] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 27: Zygmunt Sladkowski [inw. 5246] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 28: Sas-Woyciccy [inw. 5247] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 29: Władysław Terpiłowski [inw. 5249] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 30,31: Kruszewscy I Podgórscy [inw. 5253] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 32: Emilijan Zawistowski [inw. 5255] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 33: Andrzej Sztamski [inw. 5257] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 34: Kazimiera Wunderlich [inw. 5258] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 35: Guttakowscy [inw. 5261] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 36: Ludwik Goldstein [inw. 5266] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 1,2: Skarbkowie [inw. 5203] (mat. inw.)
- Władysław hr. Skarbek z Góry h. Awdaniec (ID: psb.30003.11), artykuł 5608 w Nekrologii 1840–1853 (r.: Fryderyk i Pelagia Rutkowska)
- Fryderyk Florian hr. Skarbek z Góry h. Awdaniec (ID: le.3341.1.1), bohater PSB 1792–1866 (r.: Kasper i Ludwika Fenger) × Prakseda Gzowska h. Grabie, Pelagia Gertruda Matylda Rutkowska h. Pobóg
→ PSB: SKARBEK Fryderyk Florian (1792-1866) ekonomista, historyk, powieścio- i dramatopisarz, pamiętnikarz, działacz społ.
- Pelagia Gertruda Matylda Rutkowska h. Pobóg (ID: psb.30003.9), artykuł 229296 w Nekrologii 1806–1874 (r.: Marian i Balbina Nosarzewska) × Fryderyk Florian hr. Skarbek z Góry h. Awdaniec
- Bronisław Łuszczewski z Łuszczewa h. Pierzchała (Roch III) (ID: 16.179.310), artykuł 29751 w Nekrologii 1843–1895 (r.: Adam i Teofila Skarzyńska) × Zofia hr. Skarbek z Góry h. Awdaniec
- Zofia hr. Skarbek z Góry h. Awdaniec (ID: 16.179.315), artykuł 31383 w Nekrologii 1847–1897 (r.: Fryderyk i Pelagia Rutkowska) × Bronisław Łuszczewski z Łuszczewa h. Pierzchała (Roch III)
- Pelagia hr. Skarbek z Góry h. Awdaniec (ID: psb.30004.11), artykuł 53893 w Nekrologii 1872–1920 (r.: Henryk i Aleksandra Okęcka)
- Małgorzata Łuszczewska z Łuszczewa h. Pierzchała (Roch III) (ID: sw.150061), 1906–1954 (r.: Jan i Zofia Kolitowska)
- Janina Łuszczewska z Łuszczewa h. Pierzchała (Roch III) (ID: sw.150062), 1907–1993 (r.: Jan i Zofia Kolitowska)
- rząd 6, miejsce 3: Anonim [inw. 5205] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 4: Maciej Pomorski [inw. 5207] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 5,6: Pole Grobowe [inw. 5208] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 7,8,9: Pole Grobowe [inw. 5209] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 10,11: Józef Gołębiowski [inw. 5213] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 12: Anonim - Zygmunt Jaworski - z archiwum Zarządu Cmentarza [inw. 5215] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 13: Feliks Antoszewski [inw. 5218] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Maria Justyna Piotrowska (ID: sw.220828), artykuł 33198 w Nekrologii ~1860–1899 (r.: Władysław i Julianna Engbracht) × Feliks Ignacy Łukasz Antoszewski h. Poraj, Józef Eligiusz Tadeusz Modliński-Bolesta z Krzywosądzy h. Tępa Podkowa
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Andrzej Woyciechowski h. Jelita (ID: sw.126358), znani dziennikarze 1946–1995 (r.: Feliks i Ludwika Rajgrodzka) × Janina Badura
- rząd 6, miejsce 14: Iwanowscy [inw. 5220] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 15: Władysław Terlecki [inw. 5222] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 16: Stanisław Bagiński [inw. 5224] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 17: Anonim [inw. 5225] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 18: Ziółkowscy [inw. 5226] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 19,20: Gutowscy [inw. 5238] (mat. inw.)
- Władysław Kajetan Gutowski h. Ciołek (ID: 7.404.61), marszałek szlachty powiatu [wol] Włodzimierz Wołyński ~1830–1915 (r.: Maciej i ... ...) × Maria Jagmin z Jagmin h. Pelikan
- Tadeusz Gutowski h. Ciołek (ID: sw.242224), artykuł 53185 w Nekrologii ~1890–1919 (r.: Władysław i Maria Jagmin) × Helena Oskierka h. Murdelio
- Maria Jagmin z Jagmin h. Pelikan (ID: 8.251.95), artykuł 71757 w Nekrologii ~1840–1937 (r.: Paweł i Konstancja Szostak) × Władysław Kajetan Gutowski h. Ciołek
- Wiktor Gutowski h. Ciołek (ID: sw.242228), 1869–1942 (r.: Władysław i Maria Jagmin) × Celestyna Sieheń
- Celestyna Sieheń (ID: sw.242229), 1883–1961 × Wiktor Gutowski h. Ciołek
- Władysław Gutowski h. Ciołek (ID: sw.196155), 1897–1993 (r.: Wiktor i Celestyna Sieheń) × Helena Komarnicka h. Sas, Jadwiga Meyer
- rząd 6, miejsce 21: Stefan Grzymała-Łaguna [inw. 5242] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 22: Antonina Stasiuk [inw. 5243] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 23: Marya Schubert [inw. 5244] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 24: Wojciech Kanigowski [inw. 5248] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 25: Maria Józefina Lipińska [inw. 5250] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 26: Krystyna Kociak [inw. 5254] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 27: Teresa Marianna Kazimierczak [inw. 5256] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 28,29: Konrad Górski [inw. 5265] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 30: Joanna Fryderyka Szpreglewska [inw. 5268] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 31: Anna Ignatowicz [inw. 5271] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 32: Stanisław Lipiński [inw. 5274] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 33,34: Dzierzgowscy [inw. 5281] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 35,36: Klementyna Maszkin [inw. 5291] (mat. inw.)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi