Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 172.
- rząd 1, miejsce 1: Jerzy Tadeusz Wąż - Cichoński [inw: 43861] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 2: Tadeusz Fajertag [inw: 43865] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 3: Prejsowie [inw: 43872] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 4,5: Roman Waszczewski [inw: 43880] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 6: Janina Jaszczyńska [inw: 43884] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 7: Aniela i Tomasz Chmielewscy [inw: 43886] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 8: Stefania Matusiakowa [inw: 43890] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 9: Paulina Kowalczyk [inw: 43891] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 10: Anonim [inw: 43892] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 11: Kazimierz Michalkiewicz [inw: 43895] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 12: Lewiccy [inw: 43903] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 13: Wyszyńscy [inw: 43905] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 14: Maksymilian Piotrowski [inw: 45919] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 15: Longina Grzegorczykowa [inw: 43906] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 16: Aleksander Czachowski [inw: 43913] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 17: Wiesław Marian Drabikowski [inw: 43918] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 18: Stanisław Cichosz [inw: 43921] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 19: Hanna Nowicka [inw: 43924] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 20: Marjanna Mielczarska [inw: 43928] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 21: Czesław Mikołajewski [inw: 43947] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 22: Edward Lejtholc [inw: 43956] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 23: Stefania Bachtin [inw: 43964] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 24: Kazimierz Szelągowski [inw: 43968] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 25: Henryk Neufeld - Jan Kowalewski [inw: 43973] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 26: Konrad Aleksander Puchalski [inw: 43976] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 27: Anonim [inw: 43979] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 28: Anonim [inw: 43981] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 29: Jerzy Miller [inw: 43982] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 30: Stanisław Żeleźniak [inw: 43988] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 31: Feliks Jakubowski [inw: 43991] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1,2: Zygmunt Modzelewski [inw: 43876] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 3: Jerzy Smolarkiewicz [inw: 43877] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Marian Latawiec [inw: 43878] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 5,6: Wędzikowscy [inw: 43879] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 7: Ludwik Górski [inw: 43881] (mat. inw.)
- Ludwik Kazimierz Antoni Górski z Falęcina h. Bożawola (ID: 6.599.417), bohater PSB 1894–1945 (r.: Franciszek i Zofia Komar) × Maria Ludwika Światopełk-Mirska h. Białynia (odm.)
→ PSB: GÓRSKI Ludwik Kazimierz (1894-1945) profesor ekonomii
- Maria Ludwika Światopełk-Mirska h. Białynia (odm.) (ID: psb.7320.4), 1901–1998 (r.: Czesław i Maria Fraget) × Ludwik Kazimierz Antoni Górski z Falęcina h. Bożawola
- rząd 2, miejsce 8: Licja Janina Szenfeld [inw: 43882] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 9,10: Apołłowowie [inw: 43883] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 11: Pietruszajtysowie [inw: 43885] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 12: Jerzy Krotowski [inw: 43894] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 13: Teresa Zbrowska [inw: 43896] (mat. inw.)
- Bolesław «Jasnotek» Gepner (ID: sw.100349), uczestnik Powstania Warszawskiego 1931–1944 (r.: Bolesław i Stefania Tomczycka)
- Stefania «Anna» Tomczycka h. Jastrzębiec (ID: sw.100342), uczestnik Powstania Warszawskiego 1898–1989 (r.: Jan i Jadwiga Mielęcka) × Bolesław Marek Gepner
- rząd 2, miejsce 14: Piotruś Łuszczewski [inw: 43897] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 15: Włodzimierz Muszyński [inw: 43899] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 16: Bronisław Wierzyński [inw: 43900] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 17: Zygmunt Węgrzecki [inw: 43901] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 18: Franciszka Kudiak [inw: 43907] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 19,20: Adela i Paweł Matyj [inw: 43910] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21: Antoni Szczep-Szczepecki [inw: 43911] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 22,23: Janusz Kobyliński [inw: 43914] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 24: Cezaryna Szuszkiewiczowa [inw: 43917] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25: Henryk Stawski [inw: 43920] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 26: Halina Rogoyska [inw: 43923] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 27: Helena Kwiatkowska [inw: 43925] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 28: Bolesław Tomczykowski [inw: 43926] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 29: Elżunia Galewska [inw: 43927] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 30: Stanisław Koczyk [inw: 43929] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 31: Jan Aleksander Bermański [inw: 43930] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 32: Maria Kaupe Ostrowska [inw: 43932] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Feliks Ostrowski h. Nieczuja (ID: zi.4.116.b13a), 1898–1985 (r.: Wacław i Felicja Lutyńska) × Maria Kaupe, Kinga Wielowieyska z Wielkiej Wsi h. Półkozic
- Kinga Wielowieyska z Wielkiej Wsi h. Półkozic (ID: zi.4.116.b13), 1917–1989 (r.: Stefan i Jadwiga Grabkowska) × Feliks Ostrowski h. Nieczuja
- rząd 3, miejsce 1: Czesław Maciej Róg [inw: 43933] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 2: Bańkowscy [inw: 43934] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 3: Jerzy Kelpe [inw: 43935] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 4: Donat Żochowski [inw: 43936] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 5: Stanisław Eysmont [inw: 43938] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 6: Zdzisław Sikora [inw: 43941] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 7: Antoni Paśniewski [inw: 43943] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 8: Pole Grobowe [inw: 43944] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 9: Stefanek Koper [inw: 43946] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 10: Pietras-Kiesiaccy [inw: 43950] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 11: Anonim [inw: 43952] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 12: Antonina Markiewiczowa [inw: 43953] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 13: Halina Aleksandra Słaboszewicz [inw: 43955] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 14: Zygmunt Stonkus [inw: 43958] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 15: Daunta Bray [inw: 43965] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 16: Maria Lasocka [inw: 43967] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 17: Zbigniew Olszewski [inw: 43969] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18: Czauscy [inw: 43971] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 19: Marcinek Bąbiński [inw: 43972] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 20: Kazimierz Bąbiński [inw: 43974] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 21: Maria Parypińska [inw: 43975] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 22: Teresa Jabłońska [inw: 43978] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 23,24: Rajmund Nikodem Dławichowski [inw: 43984] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 25: D.J. i J.B. Połujańscy i S. Bernhardtowa [inw: 43986] (mat. inw.)
- Stefania Augusta Sobolewska (ID: sw.14207), 1888–1944 (r.: Emilian i Walentyna Zielińska) × Wacław Bernhardt
- rząd 3, miejsce 26,27: Mościccy [inw: 43990] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 28,29,30: Polegli i Zmarli Spółdzielcy "Społem" [inw: 43994] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 31: Maciej Welt [inw: 44001] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 1: Kulwieciowie [inw: 43954] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 2: Marian Stępowski [inw: 43957] (mat. inw.)
- Marian Stępowski na Stępowie h. Junosza (ID: psb.32115.1), bohater PSB 1867–1946 (r.: Kazimierz i Józefa Piątkowska) × Konstancja Kamieniecka h. Pilawa
→ PSB: STĘPOWSKI Marian (1867-1946) botanik, chemik, publicysta
- rząd 4, miejsce 3: Marceli Szemiński [inw: 43959] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 4: Sienniccy [inw: 43960] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 5: Cecylia Jaxa-Chamcowa [inw: 43961] (mat. inw.)
- Maria Cecylia Ursyn-Pruszyńska z Pruszyna h. Rawicz (ID: lu.23767), 1863–1944 (r.: Oskar i Maria Stecka) × Antoni Jaksa-Chamiec h. Gryf
- Zygmunt Jaksa-Chamiec h. Gryf (ID: cz.I003745), bohater Wiki 1882–1948 (r.: Antoni i Maria Pruszyńska) × Zofia Ciecierska z Ciecierzyna h. Rawicz
- rząd 4, miejsce 6: Leon Dolewski [inw: 43962] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 7: Ivankowie [inw: 43963] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 8: Edward Grabowski [inw: 43966] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 9,10: Grzymałowscy [inw: 43970] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Ewa Podlewska h. Poraj (ID: sw.167602), 1891–1980 (r.: Feliks i Maria Ronikier) × Gustaw hr. Ronikier na Czermnie h. Gryf, Tadeusz Świątecki
- Krystyna Świątecka (ID: sw.167604), 1929–1994 (r.: Tadeusz i Ewa Podlewska)
- rząd 4, miejsce 11,12: Niemojewscy [inw: 43977] (mat. inw.)
- Tadeusz Niemojewski (ID: sw.245760), 1897–1945 (r.: Henryk i Izabela Ulanowska) × Maria Radwan
- Maria Radwan (ID: sw.245759), 1894–1978 (r.: Antoni i Emilia Loewenstein) × Tadeusz Niemojewski
- rząd 4, miejsce 13: Henryk Stryjewski [inw: 43980] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 14: Wanda Bollmann [inw: 43983] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 15: Wypiórkiewiczowie [inw: 43985] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 16: Józefa Mrozowska [inw: 43987] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 17: Mikołaj Miecznikowski [inw: 43989] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18: Nowakowscy [inw: 43992] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 19: Gnerowiczowie [inw: 43996] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 20: Regina i Marylka Jonas [inw: 43997] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 21: Kazimierz Turczynowicz-Suszycki [inw: 44010] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 22: Leopold Kociszewski [inw: 44012] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 23: Leopold Gantz-Galicki [inw: 44021] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 24: Anonim [inw: 44026] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 25: Pole Grobowe [inw: 44027] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 26: Tadeusz Jurek [inw: 44028] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 27: Józefa Zaremba [inw: 44036] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 28: Zygmunt Nowicki [inw: 44040] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 29: Wiktoria Rylke [inw: 44042] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 30: Elżunia Uścińska [inw: 44047] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 31: Maria Szczurowska [inw: 44049] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 32: Stanisław Wittek [inw: 44050] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1: Eugenia Piotrowska [inw: 43993] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 2: Aleksandra Tomaszewska [inw: 43995] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 3,4,5: Franciszek Zaleski [inw: 43998] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 6: Michalina Tomkiewiczowa [inw: 43999] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 7: Wrzesińscy [inw: 44000] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8: Wacława Maria Książkiewicz [inw: 44003] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 9: Feliks Jasiński [inw: 44005] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 10: Jan Stanisław Ziemian [inw: 44019] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11: Krystyna Janina Gajewska i Jacuś Paweł Krzysztof Gajewski [inw: 44020] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 12: Bohdan Korab - Karpiński [inw: 44025] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 13: Werbanowscy [inw: 44029] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 14: Jan Nałęcz [inw: 44034] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 15: Czesława Słońska [inw: 44039] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 16: Franciszek Ambroszczyk [inw: 44044] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 17: Jerzy Zdzisław Jakubowski [inw: 44046] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 18: Tkaczykowie [inw: 44059] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 19: Władysław Złakowski [inw: 44064] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 20,21: Kazimierz Bieńkowski [inw: 44068] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 22: Krystyna Milewska [inw: 44079] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 23: Władysław Ledzion [inw: 44086] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 24: Ewa Boruszewska [inw: 44090] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 25,26: Feliks Stefan Sobczyński [inw: 44094] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 27: Marysia Kohlmanówna [inw: 44101] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 28: Stanisław Malinowski [inw: 44103] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 29: Irena Bredel [inw: 44106] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 30: Tadeusz Illinicz [inw: 44108] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 31: Zofia Śwital [inw: 44115] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 32: Krystyna Sieińska [inw: 44122] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 1: Stefania Hołubska [inw: 44002] (mat. inw.)
- Stefania Wacława Michalina Krąkowska z Krąkowa h. Trąby (ID: 12.329.190), ~1880–1944 (r.: Maksymilian i Włodzimiera Jodłowska) × Aleksander Brzeżański, Antoni Hołubski
- rząd 6, miejsce 2: Aleksander Hlibowicki [inw: 44004] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 3: Teodozja Szonert [inw: 44006] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 4,5: Kieli [inw: 44007] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 6: Justyna Małachowska [inw: 44008] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 7: Jola Beutler [inw: 44009] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 8: Zbigniew Kopański [inw: 44011] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 9: Zofia Grodzka [inw: 44013] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 10: Edmund Kowalec [inw: 44014] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 11: Pole Grobowe [inw: 44015] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 12: Maria Główczewska [inw: 44016] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 13: Kazimierz Tomczak [inw: 44017] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 14: Feliksa Romanowska [inw: 44018] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 15: Sachowie [inw: 44022] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 16: Kalinowscy [inw: 44023] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 17: Jan Skupieński [inw: 44024] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 18: Ponikiewscy [inw: 44030] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 19: Anonim [inw: 44031] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 20: Stanisława Wiśniewska [inw: 44032] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 21: Katarzyna Szczepkowska [inw: 44033] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 22: Jerzy Laszuk [inw: 44035] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 23: Julia Bumkowska [inw: 44037] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 24: Józef Majerowicz [inw: 44038] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 25: Bolesław Wolski [inw: 44041] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 26: Kohmanowie [inw: 44043] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 27,28: Grygorjew [inw: 44045] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 29: Włodzimierz Szaraj [inw: 44048] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 30: Kajetan Kuśpit [inw: 44051] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 31: Jan Klukowski [inw: 44054] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 32: Janina Hryniewiecka [inw: 44055] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi