Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 162.
- rząd 1, miejsce 1,2: Stanisław Henning [inw. 35474] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 3: Rawicz - Dąbrowscy [inw. 35478] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 4: Pole Grobowe [inw. 35482] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 5: Edmund Kownacki [inw. 35486] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 6: Karolina Planer [inw. 35488] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 7,8: Helena Orthwein [inw. 35490] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 9: Karol Baliński [inw. 35498] (mat. inw.)
- Karol Gustaw Baliński (ID: sw.99658), bohater Wiki 1884–1927 (r.: Stanisław i Maria Bogdaszewska) × Wanda Karolina Bagieńska h. Ślepowron
- rząd 1, miejsce 10: Marja Skubińska [inw. 35502] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 11: Łukasz Dzierzbicki [inw. 35509] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 12: Roman Kaliński [inw. 35520] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 13: Anonim [inw. 35523] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 14: Konstanty Iliński [inw. 35526] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 15,16: Dyckowie i Święciccy [inw. 35536] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Maciej Kazimierz Święcicki h. Jastrzębiec (ID: psb.34741.1), bohater PSB 1913–1971 (r.: Kazimierz i Kazimiera Dyck) × Hanna Jaroszyńska
→ PSB: ŚWIĘCICKI Maciej (1913-1971) prawnik
- rząd 1, miejsce 17: Rostworowscy [inw. 35542] (mat. inw.)
- Karol Paweł Rostworowski z Rostworowa h. Nałęcz (II) (ID: psb.26684.11), bohater PSB 1874–1927 (r.: Roman i Maria Gloger) × Teresa Romualda Fudakowska h. Dołęga
→ PSB: ROSTWOROWSKI Karol Paweł (1874-1927) muzyk
- Jadwiga Rostworowska h. Nałęcz (II) (ID: zi.6.112.r2), 1899–1944 (r.: Kazimierz i Olga Żelechowska)
- Jan Rostworowski h. Nałęcz (II) (ID: psb.26682.2), 1897–1975 (r.: Kazimierz i Olga Żelechowska) × Jadwiga Wańkowicz h. Lis (odm.)
- Mikołaj Stanisław Kostka «Nik» Rostworowski h. Nałęcz (II) (ID: psb.26682.1), bohater PSB 1925–1984 (r.: Jan i Jadwiga Wańkowicz) × Zofia Kułakowska h. Kościesza
→ PSB: ROSTWOROWSKI Mikołaj (1925-1984) poeta, publicysta, działacz Stowarzyszenia PAX
- Maria Rostworowska h. Nałęcz (II) (ID: zi.6.112.r3), 1900–1988 (r.: Kazimierz i Olga Żelechowska)
- Anna Smogulecka h. Grzymała (ID: zi.6.113.a4a), 1930–2011 (r.: Stanisław i Irena Plecińska) × Andrzej Rostworowski h. Nałęcz (II)
- rząd 1, miejsce 18,19: Anonim [inw. 35554] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 20: Bolesław Zernik [inw. 35558] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 21,22: Trompetelerowie [inw. 35565] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 23: Kaniewscy [inw. 35589] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 24: Antonina Majewska [inw. 35593] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 25,26: Jaworscy [inw. 35597] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 27: Strumińscy [inw. 35606] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 28: Franciszka Zawrewicz [inw. 35612] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 29: Pole Grobowe [inw. 35615] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 30: Anonim [inw. 35616] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1: Ignacy Strubel [inw. 35487] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 2: Aleksander Mroziński [inw. 35493] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 3: Anonim [inw. 35496] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Felicja Antoniewiczowa [inw. 35499] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Henryk Ludwik Wagner (ID: sw.1019962), ~1860–1932 (r.: Łukasz i Laurentyna Raciborska) × Tekla Janina Radkiewicz
- rząd 2, miejsce 5: Jadwiga Koślaczówna [inw. 35503] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 6: Marja Wołowska [inw. 35507] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 7: Teresa Żabierek [inw. 35511] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 8: Wiśniewscy [inw. 35514] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 9: Aleksander Grycko [inw. 35521] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 10: Wincenta Brochocka [inw. 35525] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 11: Falęccy [inw. 35530] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 12: Czesław Zieliński [inw. 35531] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 13: Józefa Nowakowska [inw. 35533] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 14: Andryczowie [inw. 35535] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 15: Zofja Amelja Wasilkowska [inw. 35541] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 16: Baczyńscy [inw. 35545] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 17: Pole Grobowe [inw. 35546] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 18: Jadwiga Fruhaufowa [inw. 35548] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 19: Jadwiga Adamska [inw. 35549] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 20: Maria Ciesielska [inw. 35553] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 21,22: Stanisław Terlikowski [inw. 35557] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 23: Eugenia Płodowska [inw. 35561] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 24: Aleksander Wróblewski [inw. 35566] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 25: Benedykta Zofja Sprzączkowska [inw. 35570] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 26: Michalina Lipska [inw. 35577] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 27: Antoni Lande [inw. 35580] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 28: Franciszek Rzepecki [inw. 35581] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 29: Teodor Załuskowski [inw. 35584] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 30: Józef Kozłowski [inw. 35588] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 1: Marja Falska [inw. 35539] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 2: Eugenia Krzeczkowska [inw. 35544] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 3: Feliks Kozłowski [inw. 35547] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 4: Alfons Zbyszewski [inw. 35551] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 5: Karolina Pietruszka [inw. 35552] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 6: Julja Brodnicka [inw. 35556] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 7: Pelagia Łada [inw. 35563] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 8: Mieczysław Styczyński [inw. 35569] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 9: Pole Grobowe [inw. 35571] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 10: Zofia Pawłowska [inw. 35574] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 11: Langdowie [inw. 35576] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 12: Królikowscy [inw. 35582] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 13: Jan Chudek [inw. 35586] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 14: Witalis Materna [inw. 35590] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 15: Pole Grobowe [inw. 35596] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 16: Trzaskalscy [inw. 35600] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 17: Jan Płuciennik [inw. 35603] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 18: Władysław Zbrożek [inw. 35609] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 19: Karol Rondio [inw. 35614] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 20: Andrzej Dudkiewicz [inw. 35617] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 21: Zygmunt Karolewski [inw. 35621] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 22: Alinka Ozdarska [inw. 35633] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 23: Zofja Piętakowa [inw. 35636] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 24: Pole Grobowe [inw. 35637] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 25: Apolonia Makulska [inw. 35638] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 26: Edwarda Górecka [inw. 35639] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 27: Wojciech Głodowski [inw. 35643] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 28: Marja Wochnik [inw. 35645] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 29: Marian Plewiński [inw. 35651] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 30: Zofia Stodolska [inw. 35654] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 1: Józef Banasikowski [inw. 35550] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 2: Jan Warnikowski [inw. 35555] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 3: Roman Szyc [inw. 35559] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 4: Paulina Płachecka [inw. 35560] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 5: Antonina Świdzińska [inw. 35562] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 6: Władysław Biernacki [inw. 35564] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 7: Marja Siennicka [inw. 35567] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 8: Lucyna Maksymowicz [inw. 35568] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 9: Stanisława Sobottowa [inw. 35572] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 10: Anonim [inw. 35573] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 11: Lucjan Gutowski [inw. 35575] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 12,13: Antoni Porembski [inw. 35578] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 14: Ryszard Fiszer [inw. 35579] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 15: Antoni Modrzejewski [inw. 35583] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 16: Stanisława Gałdzicka [inw. 35585] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 17: Klaudja Jastrzębska [inw. 35587] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 18: Roman Rolbiecki [inw. 35591] (mat. inw.)
- Roman Rolbiecki (ID: sw.678503), artykuł 62773 w Nekrologii ~1870–1929 (r.: Józef i Izabela Zielińska) × Karolina Elżbieta von Dyck
- Karolina Elżbieta von Dyck (ID: sw.678504), artykuł 68408 w Nekrologii ~1870–1934 (r.: Konstantyn i Kazimiera Frąckiewicz) × Roman Rolbiecki
- rząd 4, miejsce 19: Franciszek Mulicki [inw. 35598] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 20: Michał Kuncewicz [inw. 35602] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 21: Wanda Skrzywanowa [inw. 35604] (mat. inw.)
- Wanda Borowska (ID: sw.155195), 1902–1968 (r.: Feliks i Józefa Pietkiewicz) × Stanisław Skrzywan
- Stanisław Skrzywan (ID: psb.30311.1), bohater PSB 1902–1971 (r.: Kazimierz i Anna Chmielewska) × Maria Zdzisława Pypke, Wanda Borowska
→ PSB: SKRZYWAN Stanisław (1902-1971) działacz gospodarczy, profesor rachunkowości
- rząd 4, miejsce 22: Władysław Kamiński [inw. 35607] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 23,24: Gąseccy [inw. 35611] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 25: Erazm Rola-Załuskowski [inw. 35618] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 26: Antonina Przepiórka [inw. 35622] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 27: Amelia Kałędkiewicz [inw. 35624] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 28: Bogdanowie i Welcowie [inw. 35626] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 29: Bryknerowie [inw. 35628] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 30: Zygmunt Tałpacz [inw. 35632] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1,2: Hnidy [inw. 35592] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 3: Edward Kowalski [inw. 35594] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 4: Jerzy Taras [inw. 35595] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 5: Bronisława Hahn [inw. 35599] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 6: Stanisława Dobrancowa [inw. 35601] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 7: Zofia Lipińska [inw. 35605] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8: Józef Malanowicz [inw. 35608] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 9: Antoni Naramowski [inw. 35610] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 10: Stanisław i Julia Jagodzińscy [inw. 35613] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11: Józef Wołosewicz [inw. 35619] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 12: Jadwiga Niedźwiedzka [inw. 35623] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 13: Józef Ciesielski [inw. 35625] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 14: Stefan Bogdanowicz [inw. 35627] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 15: Izasława Znowska [inw. 35629] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 16: Janina Górska [inw. 35634] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 17: Stanisław Rojewski [inw. 35635] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 18: Kazimiera Krumłowska [inw. 35644] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 19: Anonim [inw. 35647] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 20: Antoni Dobrski [inw. 35650] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 21: Marjan Borowski [inw. 35656] (mat. inw.)
- Marian Borowski (ID: sw.155196), artykuł 88640 w Nekrologii 1905–1928 (r.: Feliks i Józefa Pietkiewicz)
- Feliks Borowski (ID: sw.155188), artykuł 69987 w Nekrologii 1862–1935 (r.: Wincenty i Joanna Podkidajew) × Józefa Pietkiewicz h. Pomian
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Józefa Pietkiewicz h. Pomian (ID: sw.155187), 1874–1965 (r.: Teodor i Stefania Iwanowicz) × Feliks Borowski
- rząd 5, miejsce 22: Franciszek Kłosowiak [inw. 35657] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 23: Stefania Slusarska [inw. 35661] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 24: Anonim [inw. 35662] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 25: Andrzej Chwalibóg [inw. 35663] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 26: Aleksander Ślepowron Sobolewski [inw. 35668] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 27: Kazimierz Błażek [inw. 35673] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 28: Maria Brujakowa [inw. 35676] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 29: Maria Bartkowska [inw. 35681] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 30: Kamilla Ćwierczakiewiczowa [inw. 35683] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 1,2,3: Monika Burzyńska [inw. 35620] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 4: Antoni Adamowicz [inw. 35630] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 5,6: Eugeniusz Niemira [inw. 35631] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 7: Filipowiczowie [inw. 35642] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 8: Zuzanna Lewandowska [inw. 35653] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 9,1: Józefa Joteyko [inw. 35665] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 11: Franciszek Korzon [inw. 35666] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 12: Zeinada Trynkina [inw. 35674] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 13: Stefan Glass [inw. 35675] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 14: Bolesław Baszkiewicz [inw. 35687] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 15: Maria Halina Wereszczyńska [inw. 35691] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 16,17: Satellowie [inw. 35703] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 18: Stanisława Baczyńska [inw. 35715] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 19,2: Komorowscy [inw. 35720] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 21: Zofia Przystalska [inw. 35725] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 22,23: Stefan Matys [inw. 35731] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 24: Kowalscy [inw. 35747] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 25: Putowscy [inw. 35749] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 26: Władysław Rummel [inw. 35756] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 27: Pole Grobowe [inw. 35761] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 28: Marian Jakimowicz [inw. 35764] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 29,3: Bronikowscy [inw. 35773] (mat. inw.)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi