|
|
Rodzice
|
|
| |
|
|
śluby
i dzieci, wnuki, i do prawnuków
|
-
żona (ślub: dnia 29 IX 1910, Sydney, ):
Ruby Graham Chapman 1884-
, (Rodzice :
William Chapman ?1850- &
Christina Graham ?1850-)
, dzieci
-
Lucien Stanislaus
(linia: Józef Zabiełło le.4243.1.2)
,
(linia: Michał Zabiełło sw.10953)
,
(linia: Szymon Zabiełło sw.10971)
1911
& Ivy Violet May Shaw
1915-1943
dzieci
& Gladys Holman
?1910
dzieci
-
Ronald Graham
(linia: Józef Zabiełło le.4243.1.2)
,
(linia: Michał Zabiełło sw.10953)
,
(linia: Szymon Zabiełło sw.10971)
1914
& Venita Dorothea Lowder
?1910
dzieci
-
Raymond Leslie
(linia: Józef Zabiełło le.4243.1.2)
,
(linia: Michał Zabiełło sw.10953)
,
(linia: Szymon Zabiełło sw.10971)
1916
& Mary Ann Wylie Gill
?1920
dzieci
-
Lorna May
(linia: Józef Zabiełło le.4243.1.2)
,
(linia: Michał Zabiełło sw.10953)
,
(linia: Szymon Zabiełło sw.10971)
1919
& Horace Sydney George Henning
?1910
-
Gwenyth Rose
(linia: Józef Zabiełło le.4243.1.2)
,
(linia: Michał Zabiełło sw.10953)
,
(linia: Szymon Zabiełło sw.10971)
1920
& Bruce Harold Cowling
?1910
-
Beryl Helene
(linia: Józef Zabiełło le.4243.1.2)
,
(linia: Michał Zabiełło sw.10953)
,
(linia: Szymon Zabiełło sw.10971)
1926
& Ray Edward Wiebe
?1920
|
Rodzeństwo, bratankowie lub siostrzeńcy/bratanice lub siostrzenice
-
Stanislaus Duffus
(linia: Józef Zabiełło le.4243.1.2)
,
(linia: Michał Zabiełło sw.10953)
,
(linia: Szymon Zabiełło sw.10971)
1872-1941
■
& Helen Hero Shortus
1875-1932
dzieci
|
Stanislaus Marcus Duffus hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. 1907|
Olga Heloise hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. 1910|
Helene Beatrice hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. 1914 |
-
Beniamin Augustus Lumley
(linia: Józef Zabiełło le.4243.1.2)
,
(linia: Michał Zabiełło sw.10953)
,
(linia: Szymon Zabiełło sw.10971)
1875-1959
□
& Edith Maud Gifford
1878-1966
-
**Lucien Ladislaus **
-
Rose Ruth Rachel
(linia: Józef Zabiełło le.4243.1.2)
,
(linia: Michał Zabiełło sw.10953)
,
(linia: Szymon Zabiełło sw.10971)
1882-
□
& William Smith
?1880-
-
Victor
(linia: Józef Zabiełło le.4243.1.2)
,
(linia: Michał Zabiełło sw.10953)
,
(linia: Szymon Zabiełło sw.10971)
1884-
■
& Irene Lang-Blackwell
1884-1919
dzieci
|
Clifford Victor hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. 1912|
Alice Lucie hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. 1915 |
-
Bertie Cecil
(linia: Józef Zabiełło le.4243.1.2)
,
(linia: Michał Zabiełło sw.10953)
,
(linia: Szymon Zabiełło sw.10971)
1887-1961
■
& Eliza Lavina Mary Owera
1888-
dzieci
|
Evelyn Audrey hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. 1913|
Everard Cecil John hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. 1914|
Frederick Vivian hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. 1917|
Mervyn Benjamin hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. 1920-2005|
Valerie May hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. 1922 |
Stryjowie lub wujowie oraz ciotki, i kuzynki
- Lucjan Stanisław hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. ("Sosa" 4) & ; ("Sosa" 5) Karolina Duffus
-
Emilia hr. Broel-Plater z Broelu h. wł.
(linia: Józef Zabiełło le.4243.1.2)
,
(linia: Michał Zabiełło sw.10953)
,
(linia: Szymon Zabiełło sw.10971)
1838-
-
Ferdynand Jan hr. Broel-Plater z Broelu h. wł.
(linia: Józef Zabiełło le.4243.1.2)
,
(linia: Michał Zabiełło sw.10953)
,
(linia: Szymon Zabiełło sw.10971)
1840-1909
■
& Elizabeth Frances Doyle
?1840- dzieci
|
Lucien Stanislas hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. 1869-1935|
Edward Artur hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. 1884-1952 |
-
Lucjan Stanisław hr. Broel-Plater z Broelu h. wł.
(linia: Józef Zabiełło le.4243.1.2)
,
(linia: Michał Zabiełło sw.10953)
,
(linia: Szymon Zabiełło sw.10971)
1841-1931
■
& Lucy Clara Rusten
1845-1931 dzieci
|
Stanislaus Duffus hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. 1872-1941|
Beniamin Augustus Lumley hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. 1875-1959|
Lucien Ladislaus hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. 1879-1950|
Rose Ruth Rachel hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. 1882-|
Victor hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. 1884-|
Bertie Cecil hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. 1887-1961 |
-
Rachela hr. Broel-Plater z Broelu h. wł.
(linia: Józef Zabiełło le.4243.1.2)
,
(linia: Michał Zabiełło sw.10953)
,
(linia: Szymon Zabiełło sw.10971)
1843-
-
Józefa hr. Broel-Plater z Broelu h. wł.
(linia: Józef Zabiełło le.4243.1.2)
,
(linia: Michał Zabiełło sw.10953)
,
(linia: Szymon Zabiełło sw.10971)
1846-
-
Ludwik hr. Broel-Plater z Broelu h. wł.
(linia: Józef Zabiełło le.4243.1.2)
,
(linia: Michał Zabiełło sw.10953)
,
(linia: Szymon Zabiełło sw.10971)
1850-
-
Kazimierz hr. Broel-Plater z Broelu h. wł.
(linia: Józef Zabiełło le.4243.1.2)
,
(linia: Michał Zabiełło sw.10953)
,
(linia: Szymon Zabiełło sw.10971)
1853-
-
Michał August Władysław hr. Broel-Plater z Broelu h. wł.
(linia: Józef Zabiełło le.4243.1.2)
,
(linia: Michał Zabiełło sw.10953)
,
(linia: Szymon Zabiełło sw.10971)
1856-1948
□
& Eliza Harper
?1870-
■
& Mary Ann Toomey
1876-1942 dzieci
|
Roy hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. 1898-1963|
Emily Charlotte hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. 1900-|
Mildred Mary hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. 1901-1967|
Doris Irene hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. 1903-|
Josephine hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. 1905|
Rachel hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. 1910 |
- William Rusten ("Sosa" 6) & ; ("Sosa" 7) Mary Ann Salkind
-
Lucy Clara Rusten
1845-1931
■
& Lucjan Stanisław hr. Broel-Plater z Broelu h. wł.
(linia: Józef Zabiełło le.4243.1.2)
,
(linia: Michał Zabiełło sw.10953)
,
(linia: Szymon Zabiełło sw.10971)
1841-1931 dzieci
|
Stanislaus Duffus hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. 1872-1941|
Beniamin Augustus Lumley hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. 1875-1959|
Lucien Ladislaus hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. 1879-1950|
Rose Ruth Rachel hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. 1882-|
Victor hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. 1884-|
Bertie Cecil hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. 1887-1961 |
W stopniach ° wyrażona liczba ogniw w łańcuchu, w którym każda następna osoba jest dzieckiem, rodzicem lub małżonkiem poprzedniej; wersja pełna (przy opłaconym abonamenice) pokazuje wykres powiązania; w wersji darmowej kliknięcie prowadzi do strony o danej osobie.
- PLATER Lucjan Stanisław (1808-1857) powstaniec 1830, emigrant 2°
- PLATER-ZYBERK Michał (1777-1862/63) wice gubernator cywilny wileński 6°
- SZCZYTT NIEMIROWICZ Józef (zm.1745) poseł na sejmy, kasztelan mścisławski 6°
- SIRUĆ Szymon (1698-1774) starosta kowieński 7°
- SZCZYTT NIEMIROWICZ Krzysztof (zm. 1720) kasztelan smoleński 7°
- PLATER Jan Andrzej (ok. 1626-1696) starosta, poseł, wojewoda 7°
- PLATER Jan Ludwik (zm. ok. 1763) starosta giegobrodzki 7°
- SZCZYTT NIEMIROWICZ Krzysztof (1726-1776) szambelan króla Stanisława Leszczyńskiego 7°
- PLATER Kazimierz Konstanty (1749-1807) starosta, kasztelan, pisarz, targowiczanin 7°
- MATUSZEWICZ Tadeusz Wiktoryn (ok. 1765-1819) pisarz, minister skarbu Księstwa Warszawskiego i Królestwa Polskiego 8°
- MATUSZEWICZ Marcin (1714-1773) kasztelan brzesko-litewski, poseł, pamiętnikarz 8°
- PLATER Konstanty (1778? -1849) marszałek szlachty 8°
- PLATER Ferdynand Fabian (1678?-1739) marszałek nadworny litewski 8°
- MEDEKSZA Dominik (ok. 1710-1783) podkomorzy kowieński, konfederat barski 8°
- ORPISZEWSKI Władysław (1856-1942) ksiądz, zmartwychwstaniec, pisarz 8°
- PROZOR Ignacy Kajetan (2 poł. XVIII w.) generał major ziemiański powiatu kowieńskiego 8°
- SZCZYTT NIEMIROWICZ Justynian (zm. 1677) podkomorzy połocki, poseł na sejmy 8°
- STRUTYŃSKI Józef h. Sas (po 1711-1761), poseł na sejmy 8°
- SOBOLEWSKI Walenty z Piętek h. Ślepowron (1724-1800) szambelan królewski, poseł na sejmy, kasztelan czerski 8°
- ROPP Edward (1851-1939) arcybiskup mohylewski 8°
Uwagi
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi