|
|
Rodzice
|
|
| |
|
|
śluby
i dzieci, wnuki, i do prawnuków
|
-
Mąż (ślub: około 2000):
Rafał Nurkiewicz 1979, dzieci
-
Kacper
(linia: Franciszek Puszet lu.24616)
,
(linia: Kasper Walewski lu.4762)
,
(linia: Marcin Ślaski 11.1.1370)
,
(linia: Michał Walewski 8.192.199)
,
(linia: Piotr Sumiński 7.796.341)
,
(linia: Teofil Załuski 15.105.942)
2004
-
Igor
(linia: Franciszek Puszet lu.24616)
,
(linia: Kasper Walewski lu.4762)
,
(linia: Marcin Ślaski 11.1.1370)
,
(linia: Michał Walewski 8.192.199)
,
(linia: Piotr Sumiński 7.796.341)
,
(linia: Teofil Załuski 15.105.942)
2009
|
Rodzeństwo, bratankowie lub siostrzeńcy/bratanice lub siostrzenice
-
**Sylwia Jabłońska h. Jasieńczyk**
-
Paweł
korespondent M.J.M.
,
(linia: Franciszek Puszet lu.24616)
,
(linia: Kasper Walewski lu.4762)
,
(linia: Marcin Ślaski 11.1.1370)
,
(linia: Michał Walewski 8.192.199)
,
(linia: Piotr Sumiński 7.796.341)
,
(linia: Teofil Załuski 15.105.942)
1980
■
& Agnieszka Krzaczyńska
1979
dzieci
|
Mateusz Jabłoński h. Jasieńczyk 2008 |
Inne małżeństwa i dzieci ojca: Leszek Jabłoński h. Jasieńczyk,
rodzeństwo, bratankowie lub siostrzeńcy/bratanice lub siostrzenice
Stryjowie lub wujowie oraz ciotki, i kuzynki
- Tadeusz Jabłoński h. Jasieńczyk ("Sosa" 4) & ; ("Sosa" 5) Elżbieta Niewęgłowska
-
Leszek Jabłoński h. Jasieńczyk
korespondent M.J.M.
,
(linia: Franciszek Puszet lu.24616)
,
(linia: Kasper Walewski lu.4762)
,
(linia: Marcin Ślaski 11.1.1370)
,
(linia: Michał Walewski 8.192.199)
,
(linia: Piotr Sumiński 7.796.341)
,
(linia: Teofil Załuski 15.105.942)
1953
□
& Danuta Żak
1956
■
& Grażyna Policha
1956-1985 dzieci
|
Sylwia Jabłońska h. Jasieńczyk 1977|
Paweł Jabłoński h. Jasieńczyk 1980 |
-
Krystyna Jabłońska h. Jasieńczyk
(linia: Franciszek Puszet lu.24616)
,
(linia: Kasper Walewski lu.4762)
,
(linia: Marcin Ślaski 11.1.1370)
,
(linia: Michał Walewski 8.192.199)
,
(linia: Piotr Sumiński 7.796.341)
,
(linia: Teofil Załuski 15.105.942)
1958
■
& Zbigniew Sokołowski
?1950 dzieci
|
Piotr Sokołowski 1980 |
W stopniach ° wyrażona liczba ogniw w łańcuchu, w którym każda następna osoba jest dzieckiem, rodzicem lub małżonkiem poprzedniej; wersja pełna (przy opłaconym abonamenice) pokazuje wykres powiązania; w wersji darmowej kliknięcie prowadzi do strony o danej osobie.
- ŚLASKI Jarosław (1859-1903), cukrownik 6°
- ŚLASKI Jan Stanisław (1893-1984), ogrodnik 6°
- SYRUĆ Szymon (1809-1871) ziemianin, uczestnik powstania styczniowego 7°
- ŚLASKI Juliusz (1920-1990), korespondent Głosu Ameryki i Radia Wolna Europa 7°
- SUMIŃSKI Adam (zm. ok. 1793), podkomorzy dobrzyński 8°
- KOSSOBUDZKI Szymon (1869-1934) profesor medycyny w Kurytybie 8°
- PUSZET Franciszek Ksawery (1746-1812) starosta zawichojski, poseł 8°
- GAWROŃSKI Andrzej (ok. 1791-1864) pułkownik 8°
- GAWROŃSKI Franciszek Salezy (1787-1871) pułkownik 8°
- CRUTTA Antoni Łukasz (1727-1812) tłumacz 8°
- CHWALIBÓG Hipolit Jan (1824-1902) prawnik 8°
- GIEDROYĆ Witold (1826-1879) ziemianin, powstaniec 9°
- RESZKE Józefina (1855-1891) śpiewaczka 9°
- BOŃKOWSKI Hieronim Napoleon (1807-1886) publicysta, towiańczyk 9°
- (de) RESZKE Jan Mieczysław (1850-1925) śpiewak operowy 9°
- (de) RESZKE Edward August (1853-1917) śpiewak operowy 9°
- TOCZYSKI Michał (17981877) uczestnik powstania listopadowego i Wiosny Ludóów 9°
- BOJANOWSKI Michał Ignacy (1865-1932) ziemianin, działacz społeczny 9°
- SIEMIEŃSKI Józef Jan (1882-1941) historyk prawa, archiwista 9°
- SIEMIEŃSKI Zbigniew (1909-1989) prawnik, dyrektor banków 9°
Uwagi
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi