|
|
Rodzice
|
|
| |
|
|
Rodzeństwo, bratankowie lub siostrzeńcy/bratanice lub siostrzenice
-
Jarosław
artykuł w Nekrologii
,
(linia: Łukasz Bniński 1.1122.99)
ca 1838-1905
■
& Emilia Żółtowska h. Ogończyk
artykuł w Nekrologii
ca 1850-1930
dzieci
|
Seweryna Marianna Żółtowska h. Ogończyk 1873-|
Bogusław Mścisław Tomasz Żółtowski h. Ogończyk 1874-1897|
Helena Żółtowska h. Ogończyk 1878- |
-
**Marianna Romana Żółtowska h. Ogończyk**
Stryjowie lub wujowie oraz ciotki, i kuzynki
- Józef Joachim Benedykt Żółtowski h. Ogończyk ("Sosa" 4) & ; ("Sosa" 5) Teresa Żółtowska h. Ogończyk
-
Antoni Onufry Żółtowski h. Ogończyk
(linia: Łukasz Bniński 1.1122.99)
ca 1808-1850
■
& Seweryna Łaszkowska
artykuł w Nekrologii
ca 1812-1870 dzieci
|
Jarosław Żółtowski h. Ogończyk ca 1838-1905|
Marianna Romana Żółtowska h. Ogończyk 1846- |
-
Jan Żółtowski h. Ogończyk
(linia: Łukasz Bniński 1.1122.99)
?1810-1876
-
Salomea Żółtowska h. Ogończyk
artykuł w Nekrologii
,
(linia: Łukasz Bniński 1.1122.99)
ca 1813-1864
■
& Ignacy Dadźbog Kamieński h. Sulima (Korwin)
bohater PSB
,
(linia: Franciszek Miaskowski 13.42.245)
,
artykuł w Nekrologii
,
major wojsko polskie
(1831)
,
oficer Powstania Listopadowego
(1830-1831)
1809-1881 dzieci
|
Karol Kamieński h. Sulima (Korwin) ca 1841-|
Henryk Kamieński h. Sulima (Korwin) ca 1843-1886 |
W stopniach ° wyrażona liczba ogniw w łańcuchu, w którym każda następna osoba jest dzieckiem, rodzicem lub małżonkiem poprzedniej; wersja pełna (przy opłaconym abonamenice) pokazuje wykres powiązania; w wersji darmowej kliknięcie prowadzi do strony o danej osobie.
- KAMIEŃSKI Ignacy Dadzibóg (1809-1881) oficer, powstaniec 4°
- PIECHOWSKI Andrzej Mikołaj (ok. 1745-1790) rotmistrz konfederacji barskiej, chorąży 4°
- BNIŃSKI Łukasz (1740-1818) sędzia poznański 5°
- NIEGOLEWSKI Andrzej Marcin (1787-1857) oficer szwoleżerów 5°
- GOZIMIRSKI Walenty (zm. po 1796) kasztelan elbląski 6°
- NIEGOLEWSKI Władysław Maurycy (1819-1885) działacz niepodległościowy 6°
- BNIŃSKI Aleksander Stanisław (1783-1831) senator 6°
- BRUDZEWSKI Aleksander (ok. 1814-1858) ziemianin, powstaniec 7°
- NIEGOLEWSKI Stanisław (1872-1948) ziemianin, działacz społeczny 7°
- RYDZYŃSKI Wojciech (ok. 1705-1770) stolnik poznański, poseł, pułkownik wojsk koronnych 7°
- NIEGOLEWSKI Felicjan (1868/69-1919) okulista, działacz Tow. Demokratyczno-Narodowego 7°
- GRABSKI Stanisław (ok. 1633-1693) kasztelan rogoziński 7°
- CHŁAPOWSKI Józef (1756-1826) starosta kościański 7°
- KOCZOROWSKI Kazimierz (1824-1893) ziemianin, poseł 7°
- BNIŃSKI Roman (1826-1912) powstaniec z 1863 7°
- BNIŃSKI Adolf (1815-1881) działacz społeczny, ziemianin 7°
- BNIŃSKI Konstanty (zm. 1810) kasztelan chełmiński 7°
- KĘSZYCKI Jakub (ok. 1776- po 1820) pułkownik, poseł 7°
- KOCZOROWSKI Adolf (1823-1893) działacz polityczny, redaktor, ziemianin 7°
- MOSZCZEŃSKI Adam (1742-1823) pułkownik, poseł, targowiczanin, pamiętnikarz 8°
Uwagi
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi