(linia: Antoni Giełgud 6.110.14) ,
(linia: Antoni Lasocki 14.2.166) ,
(linia: Dominik Szymanowski psb.34210.1) ,
(linia: Feliks Łubieński 16.78.421) ,
(linia: Franciszek Szymanowski 6.599.119) ,
(linia: Hieronim Sanguszko dw.9286) ,
(linia: Ignacy Giełgud 6.110.19) ,
(linia: Jan Szymanowski psb.34220.1) ,
(linia: Józef Plater lu.22129) ,
(linia: Prot Potocki 15.105.392) ,
(linia: Seweryn Potocki 16.78.460) ,
(linia: Stanisław Krasicki 12.270.558) ,
(linia: Szczęsny Potocki 11.1.1140) ,
(linia: Wojciech Poletyło 9.517.13)
|
|
|
Rodzice
|
|
| |
|
|
śluby
i dzieci, wnuki, i do prawnuków
|
-
żona (ślub: około 1990):
Mirosława Paśnicka ?1960, dzieci
-
Eliza hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian
(linia: Antoni Giełgud 6.110.14)
,
(linia: Antoni Lasocki 14.2.166)
,
(linia: Dominik Szymanowski psb.34210.1)
,
(linia: Feliks Łubieński 16.78.421)
,
(linia: Franciszek Szymanowski 6.599.119)
,
(linia: Hieronim Sanguszko dw.9286)
,
(linia: Ignacy Giełgud 6.110.19)
,
(linia: Jan Szymanowski psb.34220.1)
,
(linia: Józef Plater lu.22129)
,
(linia: Prot Potocki 15.105.392)
,
(linia: Seweryn Potocki 16.78.460)
,
(linia: Stanisław Krasicki 12.270.558)
,
(linia: Szczęsny Potocki 11.1.1140)
,
(linia: Wojciech Poletyło 9.517.13)
1992
-
Eryk
(linia: Antoni Giełgud 6.110.14)
,
(linia: Antoni Lasocki 14.2.166)
,
(linia: Dominik Szymanowski psb.34210.1)
,
(linia: Feliks Łubieński 16.78.421)
,
(linia: Franciszek Szymanowski 6.599.119)
,
(linia: Hieronim Sanguszko dw.9286)
,
(linia: Ignacy Giełgud 6.110.19)
,
(linia: Jan Szymanowski psb.34220.1)
,
(linia: Józef Plater lu.22129)
,
(linia: Prot Potocki 15.105.392)
,
(linia: Seweryn Potocki 16.78.460)
,
(linia: Stanisław Krasicki 12.270.558)
,
(linia: Szczęsny Potocki 11.1.1140)
,
(linia: Wojciech Poletyło 9.517.13)
1994
|
Rodzeństwo, bratankowie lub siostrzeńcy/bratanice lub siostrzenice
-
Leszek
(linia: Antoni Giełgud 6.110.14)
,
(linia: Antoni Lasocki 14.2.166)
,
(linia: Dominik Szymanowski psb.34210.1)
,
(linia: Feliks Łubieński 16.78.421)
,
(linia: Franciszek Szymanowski 6.599.119)
,
(linia: Hieronim Sanguszko dw.9286)
,
(linia: Ignacy Giełgud 6.110.19)
,
(linia: Jan Szymanowski psb.34220.1)
,
(linia: Józef Plater lu.22129)
,
(linia: Prot Potocki 15.105.392)
,
(linia: Seweryn Potocki 16.78.460)
,
(linia: Stanisław Krasicki 12.270.558)
,
(linia: Szczęsny Potocki 11.1.1140)
,
(linia: Wojciech Poletyło 9.517.13)
1963
■
& Anna Małgorzata Izajasz
?1960
dzieci
|
Hanna hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian 1993|
Malwina hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian 1997 |
-
**Witold **
Stryjowie lub wujowie oraz ciotki, i kuzynki
- Józef hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian ("Sosa" 4) & Krystyna Sokołowska
- Józef hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian ("Sosa" 4) & Maria Stankiewicz h. Mogiła
-
Barbara hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian
(linia: Antoni Giełgud 6.110.14)
,
(linia: Antoni Lasocki 14.2.166)
,
(linia: Dominik Szymanowski psb.34210.1)
,
(linia: Feliks Łubieński 16.78.421)
,
(linia: Franciszek Szymanowski 6.599.119)
,
(linia: Hieronim Sanguszko dw.9286)
,
(linia: Ignacy Giełgud 6.110.19)
,
(linia: Jan Szymanowski psb.34220.1)
,
(linia: Józef Plater lu.22129)
,
(linia: Prot Potocki 15.105.392)
,
(linia: Seweryn Potocki 16.78.460)
,
(linia: Stanisław Krasicki 12.270.558)
,
(linia: Szczęsny Potocki 11.1.1140)
,
(linia: Wojciech Poletyło 9.517.13)
1923
- Józef hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian ("Sosa" 4) & ; ("Sosa" 5) Janina Józefa Zawadzka
-
Tadeusz hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian
(linia: Antoni Giełgud 6.110.14)
,
(linia: Antoni Lasocki 14.2.166)
,
(linia: Dominik Szymanowski psb.34210.1)
,
(linia: Feliks Łubieński 16.78.421)
,
(linia: Franciszek Szymanowski 6.599.119)
,
(linia: Hieronim Sanguszko dw.9286)
,
(linia: Ignacy Giełgud 6.110.19)
,
(linia: Jan Szymanowski psb.34220.1)
,
(linia: Józef Plater lu.22129)
,
(linia: Prot Potocki 15.105.392)
,
(linia: Seweryn Potocki 16.78.460)
,
(linia: Stanisław Krasicki 12.270.558)
,
(linia: Szczęsny Potocki 11.1.1140)
,
(linia: Wojciech Poletyło 9.517.13)
1933
■
& Jarosława Mikulska
?1930 dzieci
|
Leszek hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian 1963|
Witold hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian 1965 |
- Fabian Mikulski ("Sosa" 6) & ; ("Sosa" 7) Maria Rytwińska
-
Jarosława Mikulska
?1930
■
& Tadeusz hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian
(linia: Antoni Giełgud 6.110.14)
,
(linia: Antoni Lasocki 14.2.166)
,
(linia: Dominik Szymanowski psb.34210.1)
,
(linia: Feliks Łubieński 16.78.421)
,
(linia: Franciszek Szymanowski 6.599.119)
,
(linia: Hieronim Sanguszko dw.9286)
,
(linia: Ignacy Giełgud 6.110.19)
,
(linia: Jan Szymanowski psb.34220.1)
,
(linia: Józef Plater lu.22129)
,
(linia: Prot Potocki 15.105.392)
,
(linia: Seweryn Potocki 16.78.460)
,
(linia: Stanisław Krasicki 12.270.558)
,
(linia: Szczęsny Potocki 11.1.1140)
,
(linia: Wojciech Poletyło 9.517.13)
1933 dzieci
|
Leszek hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian 1963|
Witold hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian 1965 |
W stopniach ° wyrażona liczba ogniw w łańcuchu, w którym każda następna osoba jest dzieckiem, rodzicem lub małżonkiem poprzedniej; wersja pełna (przy opłaconym abonamenice) pokazuje wykres powiązania; w wersji darmowej kliknięcie prowadzi do strony o danej osobie.
- ŁUBIEŃSKI Paweł (1817-1892) ziemianin, publicysta, działacz gospodarczy 4°
- ŁUBIEŃSKI Piotr (1786-1867) senator kasztelan, dowódca Gwardii Narodowej Warszawskiej 5°
- KRYCZYŃSKI Olgierd (1884-1941/2?) prawnik, działacz tatarski 5°
- ŁUBIEŃSKI Henryk (1793-1883) ziemianin, finansista, przemysłowiec, działacz gospodarczy 5°
- ŁUBIEŃSKI Józef (1797-1885) działacz gospodarczy, pisarz ekonomiczny i religijny 6°
- ŁUBIEŃSKI Henryk Józef (1893-1949) dziennikarz, powieściopisarz 6°
- ŁUBIEŃSKI Feliks Franciszek (1758-1848) minister sprawiedliwości Księstwa Warszawskiego 6°
- POTOCKI Jan (1761-1815) podróżnik, publicysta, działacz i pisarz polityczny, historyk, literat 6°
- OGIŃSKI Michał Kleofas (1765-1833) dyplomata, podskarbi litewski, emigrant, kompozytor, pamiętnikarz 6°
- SZYMANOWSKI Michał (1737?-1789), starosta wyszogrodzki 6°
- ŁUBIEŃSKA Tekla Teresa (1767-1810) dramatopisarka, poetka 6°
- ŁUBIEŃSKI Julian (1827-1873) inżynier chemik, profesor technologii, architekt 6°
- ŁUBIEŃSKI Konstanty Ireneusz (1825-1869) biskup sejneński 6°
- ŁUBIEŃSKI Edward (1819-1867) pisarz, działacz katolicki i konserwatywny 6°
- PRUSKI Jan (1742-1824) rotmistrz konfederacji barskiej, poseł 7°
- GAWROŃSKI Zygmunt (1816-1886) ziemianin 7°
- GRZEGORZEWSKA Sabina (1808-1872) pamiętnikarka 7°
- POTOCKI Artur (1787-1832) oficer, adiutant ks. Józefa Poniatowskiego, właściciel Krzeszowic 7°
- POTOCKI Alfred (1786-1862) pierwszy ordynat łańcucki, marszałek galicyjski 7°
- GRZEGORZEWSKI Aleksander (1806-1855) członek Rządu Narodowego 7°
Uwagi
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi