Dalszy związek rodzinny z potomkami Sejmu Wielkiego (poza Genealogią potomków Sejmu Wlk.)
Uwaga! Tej osoby nie ma w Genealogii potomków Sejmu Wielkiego.
Dzięki uprzejmości autora zaglądasz teraz do Wielkiej Genealogii Minakowskiego (Wielcy.pl),
która jest od niej 10-krotnie większa (1.200.000 osób),
ale korzystanie z niej kosztuje 79 zł rocznie.
Zaloguj się
Autor za swoją pracę nie bierze ani grosza z budżetu państwa. Pomóż mu!Ranking WGM: 417.020 (top 35%),
Liczba łóżek od MJM: 18 [wyłącz kolorowanie] [?]
|
|
Rodzice
|
|
| |
|
|
śluby
i dzieci, wnuki, i do prawnuków
Stryjowie lub wujowie oraz ciotki, i kuzynki
- Władysław Piotr Gawiński h. Rawicz ("Sosa" 4) & Anna Alina Mączyńska
-
Zaloguj się
1910
□
& Zaloguj się
?1900-
□
& Zaloguj się
?1900-
- Władysław Piotr Gawiński h. Rawicz ("Sosa" 4) & ; ("Sosa" 5) Anna Rogowska
-
Zaloguj się
1927-1980
■
& Zaloguj się
?1930 dzieci
|
Tomasz Gawiński h. Rawicz 1959 |
W stopniach ° wyrażona liczba ogniw w łańcuchu, w którym każda następna osoba jest dzieckiem, rodzicem lub małżonkiem poprzedniej; wersja pełna (przy opłaconym abonamenice) pokazuje wykres powiązania; w wersji darmowej kliknięcie prowadzi do strony o danej osobie.
- STECEWICZ Józef (1851-1924), inżynier kolejowy, profesor Instytutu Politechnicznego w Petersburgu, wyższy urzędnik kolei państwowych w Polsce niepodległej 6°
- DEMEL Bolesław (zm. 1913) chemik, numizmatyk 7°
- JEZIORAŃSKI Antoni (1821-1882) generał wojsk powstańczych 7°
- DAMSE Józef (1789-1852) artysta dramatyczny, kompozytor 8°
- KLARNERÓWNA Zofia (1900-1949) pedagog 8°
- JEZIORAŃSKI Bolesław (1871-1920) rzeźbiarz 8°
- JEZIORAŃSKI Jan (1865-1933) inżynier, przemysłowiec 8°
- TREBERT Henryk (19061990) inżynier mechanik 9°
- STANIEWICZ Ezechiel h. Leliwa (ok. 1796-1855) marszałek szlachty pow. rosieńskiego, naczelnik pow. rosieńskiego w powstaniu listopadowym, emigrant 9°
- MARKOWSKA Teresa (1824-1886) aktorka 9°
- KLARNER Czesław Romuald (1872-1957) minister przemysłu i handlu 9°
- SZYNDLER Jerzy (1897-1944), aktor, reżyser 9°
- DAMSE Wiktor Józef (1832-1876) artysta dramatyczny 9°
- PALCZEWSKA Antonina (1807-1850) tancerka, aktorka 9°
- DREWNOWSKI Franciszek Junosza (1796-1884) urzędnik państwowy 9°
- SZOBER Stanisław (1879-1938), językoznawca 10°
- BADOWSKI Adam (1857-1903) malarz 10°
- SZCZEPANOWSKA-MIKLASZEWSKA Krystyna (1912-1998) graficzka, tkaczka 10°
- SZCZENIOWSKI Szczepan (1890-1979) fizyk 10°
- STANIEWICZ Jan Ludwik Sylwester (1823-1904) podoficer Legii Cudzoziemskiej, uczestnik powstania 1848 r., naczelnik pow. szawelskiego w powstaniu styczniowym 10°
Uwagi
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi