Zofia Izabela Haller
(ID: sw.61419)
(linia: Adam Malczewski dw.24383) ,
(linia: Bartłomiej Krajewski 12.239.25) ,
(linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207) ,
(linia: Franciszek Puszet lu.24616) ,
(linia: Jan Nosarzewski kw.66.28) ,
(linia: Józef Radzicki 12.239.24) ,
(linia: Kasper Walewski lu.4762) ,
(linia: Marcin Ślaski 11.1.1370) ,
(linia: Michał Walewski 8.192.199) ,
(linia: Teofil Załuski 15.105.942) ,
(linia: Władysław Gurowski 7.379.60)
|
|
|
Rodzice
|
|
| |
|
|
śluby
i dzieci, wnuki, i do prawnuków
|
-
Mąż (ślub: około 1990):
Wojciech Hrodyński 1976, dzieci
-
Julia Hrodyńska
(linia: Adam Malczewski dw.24383)
,
(linia: Bartłomiej Krajewski 12.239.25)
,
(linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207)
,
(linia: Franciszek Puszet lu.24616)
,
(linia: Jan Nosarzewski kw.66.28)
,
(linia: Józef Radzicki 12.239.24)
,
(linia: Kasper Walewski lu.4762)
,
(linia: Marcin Ślaski 11.1.1370)
,
(linia: Michał Walewski 8.192.199)
,
(linia: Teofil Załuski 15.105.942)
,
(linia: Władysław Gurowski 7.379.60)
2000
|
Rodzeństwo, bratankowie lub siostrzeńcy/bratanice lub siostrzenice
-
**Zofia Izabela **
-
Józef Andrzej
(linia: Adam Malczewski dw.24383)
,
(linia: Bartłomiej Krajewski 12.239.25)
,
(linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207)
,
(linia: Franciszek Puszet lu.24616)
,
(linia: Jan Nosarzewski kw.66.28)
,
(linia: Józef Radzicki 12.239.24)
,
(linia: Kasper Walewski lu.4762)
,
(linia: Marcin Ślaski 11.1.1370)
,
(linia: Michał Walewski 8.192.199)
,
(linia: Teofil Załuski 15.105.942)
,
(linia: Władysław Gurowski 7.379.60)
1981
■
& Kaja Mierosławska
1981
dzieci
|
Stanisław Haller 2009|
Tadeusz Haller 2011|
Jędrzej Jacek Haller 2014 |
-
Maria Ludwina
(linia: Adam Malczewski dw.24383)
,
(linia: Bartłomiej Krajewski 12.239.25)
,
(linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207)
,
(linia: Franciszek Puszet lu.24616)
,
(linia: Jan Nosarzewski kw.66.28)
,
(linia: Józef Radzicki 12.239.24)
,
(linia: Kasper Walewski lu.4762)
,
(linia: Marcin Ślaski 11.1.1370)
,
(linia: Michał Walewski 8.192.199)
,
(linia: Teofil Załuski 15.105.942)
,
(linia: Władysław Gurowski 7.379.60)
1984
■
& Andrzej Sulima
1972
dzieci
|
Leon Sulima ?2010|
Stefania Sulima ?2010 |
Stryjowie lub wujowie oraz ciotki, i kuzynki
- Kazimierz Haller ("Sosa" 4) & ; ("Sosa" 5) Krystyna Maryewska
-
Andrzej Antoni Haller
korespondent M.J.M.
,
(linia: Bartłomiej Krajewski 12.239.25)
,
(linia: Franciszek Puszet lu.24616)
,
(linia: Jan Nosarzewski kw.66.28)
,
(linia: Józef Radzicki 12.239.24)
,
(linia: Kasper Walewski lu.4762)
,
(linia: Marcin Ślaski 11.1.1370)
,
(linia: Michał Walewski 8.192.199)
,
(linia: Teofil Załuski 15.105.942)
1947
■
& Izabela Teresa Bojanowska z Bojanowa h. Junosza
(linia: Adam Malczewski dw.24383)
,
(linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207)
,
(linia: Władysław Gurowski 7.379.60)
1950 dzieci
|
Zofia Izabela Haller 1976|
Józef Andrzej Haller 1981|
Maria Ludwina Haller 1984 |
- Józef Bojanowski z Bojanowa h. Junosza ("Sosa" 6) & ; ("Sosa" 7) Anna Wołoszowska
-
Anna Maria Bojanowska z Bojanowa h. Junosza
(linia: Adam Malczewski dw.24383)
,
(linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207)
,
(linia: Władysław Gurowski 7.379.60)
1947
■
& Zbigniew Pełczyński
1951 dzieci
|
Zuzanna Pełczyńska 1976|
Aleksandra Pełczyńska 1979 |
-
Izabela Teresa Bojanowska z Bojanowa h. Junosza
(linia: Adam Malczewski dw.24383)
,
(linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207)
,
(linia: Władysław Gurowski 7.379.60)
1950
■
& Andrzej Antoni Haller
korespondent M.J.M.
,
(linia: Bartłomiej Krajewski 12.239.25)
,
(linia: Franciszek Puszet lu.24616)
,
(linia: Jan Nosarzewski kw.66.28)
,
(linia: Józef Radzicki 12.239.24)
,
(linia: Kasper Walewski lu.4762)
,
(linia: Marcin Ślaski 11.1.1370)
,
(linia: Michał Walewski 8.192.199)
,
(linia: Teofil Załuski 15.105.942)
1947 dzieci
|
Zofia Izabela Haller 1976|
Józef Andrzej Haller 1981|
Maria Ludwina Haller 1984 |
W stopniach ° wyrażona liczba ogniw w łańcuchu, w którym każda następna osoba jest dzieckiem, rodzicem lub małżonkiem poprzedniej; wersja pełna (przy opłaconym abonamenice) pokazuje wykres powiązania; w wersji darmowej kliknięcie prowadzi do strony o danej osobie.
- MOTTY Jan Chrzciciel (1850-1924) prawnik 4°
- CHWALIBÓG Hipolit Jan (1824-1902) prawnik 5°
- STOBIECKI Karol (1908-1970) malarz, prawnik 5°
- MOTTY Marceli Jan Chrzciciel (1818-1898) filolog, pedagog, pamiętnikarz 5°
- SŁAWSKI Stanisław Konstanty (1881-1943) prawnik, doradca Komisarza Generalnego RP w Wolnym Mieście Gdańsku, wiceprzewodniczący Polskiej Delegacji Rady Portu i Dróg Wodnych w Gdańsku 6°
- MOTTY Jean Baptiste (1790-1856) pedagog, autor podręczników 6°
- MOTTY Władysław (1851-1894) rysownik, literat 6°
- GAUTIER Kazimierz (ur. 1862) ziemianin 7°
- NOSARZEWSKI Jan (ok. 1755-1823) poseł na Sejm Czteroletni 7°
- MOTTY Augustyn Łukasz (1826-1900) prawnik, poseł, prezes Koła Polskiego 7°
- JARACZEWSKI Zygmunt Jan (1834-1907) działacz polityczny i kulturalny 7°
- DZIEDUSZYCKI Tadeusz (1841-1918) poseł na Sejm Galicyjski 7°
- BUKOWIECKI Julian (1833-1896) działacz narodowy 7°
- SUCHECKI Ignacy (zm. 1803), chorąży mniejszy sieradzki, poseł 8°
- STABLEWSKI Karol (1796-1843) ziemianin, działacz społeczny, poseł do Sejmu Prowincjonalnego w Poznaniu 8°
- CEGIELSKI Stefan (1852-1921) przemysłowiec 8°
- PUSZET Franciszek Ksawery (1746-1812) starosta zawichojski, poseł 8°
- OSTASZEWSKI Teofil Wojciech (1807-1889) ziemianin, pisarz, działacz społeczny, gospodarczy 8°
- MORBITZER Antoni (1757-1824) kupiec, senator Krakowa 8°
- PETELENZ Czesław Karol (1879-1949) komandor, publicysta, działacz morski 8°
Uwagi
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi